Модні жіночі стрижки 2012 (фото)

Модні стрижки 2012 втілюють свіжість і молодість. Може бути, тому на піку короткі стрижки під хлопчика, довгі хвилясті локони і класична зачіска каре, у якої немає віку і обмежень.Короткі стрижки 2012 - тренд сезону


Відрадно, що цікаві, модну стрижку 2012 зможуть дозволити собі жінкі з різною довжиною. Особливо стильно і оригінально виглядають жіночі короткі стрижки. Вони не тільки зручні, не вимагають багато сил і часу для укладання і догляду за ними, а й дуже жіночні, підходять зрілим дамам і юним дівчатам. Повертають з далеких двадцятих років минулого століття боб, Пікс, паж, рокабіллі.


Боб - звичайний або перевернутий - популярний вже не перший сезон, роблячи модниць ефектними і вишуканими.


Пікс являє собою дуже коротку стрижку, але її можна поєднувати з подовженою чолкою, якщо ви віддаєте перевагу більш жіночному варіанту.


Хоча і без чолки Пікс виглядає не менш вражаюче (згадайте хоча б зіркок Емму Уотсон, голлівудську темношкіру красуню Холлі Беррі або завжди сексуальну Шерон Стоун). Головне, щоб форма обличчя дозволяла подібний перукарський експеримент.


Стрижку паж можна приміряти власницям не тільки короткого, але і середноьго волосся. Така елегантна зачіска сподобається прихильницям стилю ретро.


Природність вважається модною, однак футуристичні образи поступово атакують моду. Асиметрія тепер допустима як в чолках, так і в самих стрижках. Наприклад, образ буде закінченим, якщо деякі пасма в стрижці рокабіллі пофарбувати в самі незвичайні кольори - від малинового до зеленого. Подібні зачіски вибирають юні і сміливі дівчата, яким не чуже слово «епатаж».


Модні стрижки на довге волосся


Жіночі стрижки на довге волосся залишаються в моді незалежно від погоди і епохи. Але для них 2012 рік також приніс кілька приємних сюрпризів, які допоможуть перетворитися. Так, можна зробити багатошарову стрижку: залежно від укладання вона здатна виконувати функції і повсякденної, так і вечірньої. Укладати довге волосся необхідно природно, з ефектом легкої недбалості або ж, навпаки, гладко і акуратно.


Модні стрижки на середнє волосся


Ідеальний варіант на середнє волосся - стрижка каре. Крім того, вона завжди в моді, підходить для прямого і хвилястого волосся. Також варто звернути увагу на стрижку подовжений боб, що робить свою господиню значно молодше свого віку. А каскад станє знахідкою для дівчат, яким завжди не вистачає об'єму в зачісці. Поєднувати його можна з різними чолками.


Як бачите, кожна жінка зможе підібрати собі модну стрижку і виглядати яскраво, стильно, бездоганно, радуючи оточуючих, та й себе, кохану, чудовим зовнішнім виглядом і красивим, доглянутим волоссям.

Модні жіночі стрижки 2012 (фото)
 


Дивіться далі