Зачіски на випускний 2012 (фото)

Випускний бал це одна з найважливіших подій у житті кожної дівчини. Тому готуватися до нього потрібно заздалегідь. Ймовірно, ви вже плануєте, як будете виглядати в цю важливу ніч, підбираєте плаття або туфлі. Але не менш важливо вибрати стиль зачіски на випускний 2012 року, який остаточно підкреслить вашу привабливість і завершить образ. Якщо ви хочете насолодитися пристрасними поглядами хлопців на випускному вечорі і виглядати королевою балу, виберіть один з цих варіантів, фото яких запропоновано нижче.

Зачіски на випускний 2012

Спадаючі випускні зачіски 2012 для круглого обличчя


Такий стиль був створений стилістом нової англійської принцеси Кейт Мідлтон до її весілля і з того моменту це один із самих популярних стилів для випускного вечора на майбутній рік. Хоча ви можете обговорити зі своїм перукарем цей стиль, його також можна легко зробити і в домашніх умовах. Просто випрямити волосся гарячим феном і круглим гребінцем, щоб зробити їх більш слухняними. Як тільки закінчите, укладіть бічну частину. Після чого намотайте волосся на термобігуді до самих кінчиків і залиште їх поки вони не охолонуть. Після чого зніміть і покладіть свої пасма тим стилем, який вам більше подобається, щоб створити свій власний неповторний стиль для випускного вечора 2012 року.Випускні зачіски 2012: Обсяг волосся на маківці


Інший популярний стиль це обсяг. Хоча дуже важливо не переборщити з обсягом зачіски, щоб не виглядати безглуздо, невеликий обсяг прядок на вашій верхівці будуть виглядати надзвичайно. Тільки уникайте використання спеціальний засобів для надання об'єму або накладного волосся, інакше ваша зачіска буде виглядати зовсім неприродно. Замість цього використовуйте термобігуді і трохи лаку або мусу, щоб досягти елегантного і витонченого ефекту обсягу на маківці голови.
Зачіски на випускний 2012: Легкий французький твіст


Це ще один прекрасний варіант на випускний бал. Замість того щоб зробити акуратний і ретельно укладений французький твіст, можна додати вашому волоссю незвичайні вигини і завитки, змусивши їх виглядати більш природно. Укладка волосся повинна бути випадковою, дозволяючи декільком прядкам випадати з коси. Так ви додасте собі більш легкий і витончений образ.Випускні зачіски 2012: Хвилясті завитки


Ви можете спробувати ефект хвилястості на ваших кучерях, якщо шукаєте найсексуальніший і гарячий стиль зачіски на випускний. Хвилясті завитки відмінно виглядають на короткому або середньому волоссі довжиною до плечей. Скрутіть волосся в завитки в передній частині голови. Для цього вам знадобляться щипці для завивки. Потім за допомогою гребінця надайте волоссю довільну хвилястість. Також використовуйте трохи лаку для волосся, щоб утримати волосся на місці і створити ідеальну укладку. Ви будете виглядати дуже стильно й елегантно, щоб відчувати себе королевою балу.


 Жіночі Штучки з сайту: hairprocare.ru

Дивіться далі