Модні зачіски 2012

Тепла пора року ще тільки попереду, а це означає, що зараз саме час дізнатися про те, які модні зачіски весна-літо 2012 будуть особливо актуальні в цьому сезоні. На щастя, дизайнери і основоположники мод вже визначилися, що буде в тренді в цьому році.

Зачіски сезону весна-літо 2012 здатні здивувати кого завгодно, ви тільки вдивіться в ці фото, які ми підібрали спеціально для вас.

Отже, один із трендів сезону весна-літо 2012 - романтичний стиль. Такі романтичні коси можна носити не тільки повсякденно, а й залишати на ніч.


Ще одна модна течія нового сезону - ретро зачіски. Такі зачіски були помічені у таких дизайнерів, як Jean Paul Gaultie і Прінс.


Хвилясті замки - також входять в наймодніші зачіски весна-літо 2012. Вони можуть бути виконані як в ретро стилі, так і в звичайному. Фігурні зачіски були помічені на показі мод Badgley Mischka.


Мокрі зачіски актуальні ось вже впродовж декількох останніх сезонів. 2012 рік в цьому плані не став винятком. Такі модні будинки, як Chanel і Bottega Veneta представили їх в декілька переробленому вигляді.


Ще один тренд сезону весна-літо 2012 - це брудні зачіски. Вони виглядають шикарно і в той же час елегантно.

 


Дивіться далі