Вечірні сукні 2012. Фотоогляд модних вечірніх суконь колекцій 2012

Не так часто в нашому повсякденному житті бувають події, коли ми надягаємо вечірнє плаття, прикрашаємо себе чудовими коштовностями, тому вибір сукні - це ретельне заняття, що враховує велику кількість факторів.

Модні вечірні сукні 2012


Якщо ви запрошені на офіційний захід ділового характеру, то скромне плаття, прикрашене стриманими аксесуарами, цілком задовольнить навіть найвимогливіший dress code, позначений для вечора.


Для візиту на розкішний світський раут, де зайвий блиск тільки вітається, дизайнери пропонують ефектні вечірні сукні 2012, доповнені боа, хутряними або пір'яними накидками.Для більш неформальних випадків, таких як корпоративна вечірка, випускний або інші торжества в сімейному колі, найкращим варіантом буде коктейльне плаття. Найчастіше, це плаття - футляр, що облягає фігуру з природничих контурам.


Великою популярністю користуються вечірні сукні 2012 силуету «русалка», який відмінно підкреслює вигини жіночої фігури.Ще один варіант вишуканого вечірнього вбрання - бальна сукня, що підходить для найурочистіших і помпезних прийомів.


Як приємно отримати несподіване запрошення на урочисту подію, а щоб подібні звістки не заставали вас зненацька, то обов'язково придбайте для себе маленьке чорне плаття простого крою, яке не раз виручить вас в подібній ситуації.


Вихід у світ - це завжди хвилювання. Чи добре підібраний наряд? Чи не вважатимуть його надмірно вульгарним? Чи відповідає він модним тенденціям? Щоб уникнути всього цього, пропонуємо вам вибрати плаття в мінімалістському стилі. Однотонні тканини, традиційний силует сукні, відсутність зайвих деталей - елегантний вечірній образ без надмірностей вам гарантований.


Для тих, хто не боїться ризикувати, в дизайнерських колекціях завжди знайдуться ефектні сукні 2012 зі всілякими прикрасами у вигляді страз, пайеток, пір'я та іншої мішури.


У весняно-літньому сезоні 2012 дизайнери перевагу віддали вечірнім сукням з квітковими принтами.


Тканини з металевим блиском для сліпучого ефектного образу користуються успіхом у прихильниць світських вечірок або модних party. Дизайнери пропонують поєднувати «золоті» чи «срібні» вечірні сукні з аксесуарами з таких же текстур і вибирати гранично скромні прикраси.


Як і раніше, в моді ніжні відтінки пастельних тонів, що створюють ауру невинності, жіночності і чуттєвості.Яскраві соковиті кольори - тренд модного сезону. Модні фаворити: жовтий, зелений, синій.


Наймодніше вечірнє плаття сезону весна-літо 2012 - це напівпрозоре плаття в підлогу, що кокетливо оголює ноги. Різні варіації подібної сукні зустрічаються практично у всіх дизайнерських колекціях.


Жіночі Штучки з сайту: fashionly.ru

Дивіться далі