Як швидко завагітніти? народні засоби

Довгоочікувана дитина - це справжнє диво. Але що робити, якщо «увійти в становище» все ніяк не вдається? Використовувати народні засоби. Як швидко завагітніти з їх допомогою? Ми розповімо.


Гарбузова м'якоть містить вітамін Е, а це основний регулятор гормонального балансу в жіночому організмі. Тому запасаємося гарбузом, а також буклетом «1000 і 1 блюдо з гарбуза».

Наші бабусі лікували безпліддя у знахарок. Ті давали їм настій або чай з споришу. Ось як його треба готувати.

Беремо 2 склянки трави, заливаємо двома склянками окропу. Чудо-засіб повинен настоюватися 4 години, а вживати його потрібно чотири рази на день за 15 хвилин до їжі по півсклянки.

Ще один народний засіб, щоб швидко завагітніти - це всім нам відомий шавлій. Але відвар з цієї трави потрібно приймати тільки тоді, коли немає менструації.

  Для його приготування потрібна 1 ст. ложка шавлії і один стакан гарячої води. Пити відвар потрібно 11 днів, по 1 ст. л двічі на день. «Курс триває три місяці, якщо вагітність не настала, робимо два місяці перерви.

Цей засіб полегшить потрапляння сперматозоіду в матку, а крім того, він збалансує гормональний фон майбутньої матусі, а можливо, допоможе вам зачати близнюків!

Борова матка - відмінний засіб для прискорення процесу зачаття.

  Настій готується з 2 ст. л квітів і листя борової матки, які потрібно залити 30 мл води і варити 10 хвилин. Проціджуємо, Остуджуємо. Вживати потрібно 4 рази на день по 1 ст. ложці. Цей засіб добре допомагає не тільки від безпліддя. Їм наші предки користувалися, щоб вилікувати інші жіночі хвороби.

Щасливого вам материнства!

Жіночі Штучки з сайту: dometod.ru

Дивіться далі