Перші ознаки вагітності

Перші ознаки вагітності з'являються через величезні гормональні зміни. Є багато ознак, які свідчать що ви вагітні, відсутність менструального циклу є першою ознакою для більшості жінок.

Якщо у Вас регулярний менструальний цикл, Ви можете помітити, що у вас немає місячних через приблизно два тижні після того, як Ви завагітніли. Це звичайно - одина з перших ознак вагітності. Зміни у Вашому тілі відбуваються через гормони, які потрапили у Ваш організм.

Крім відсутності менструації, є деякі інші перші ознаки вагітності: 

  • Ранкове нездужання  
  • Мінливість настрою  
  • Грудні зміни 
  • Втома 
  • Кровотеча. 
  • Часте сечовипускання 
  • Зміни настрою 
  • Превередлівість в їжі.
     
Ранкове нездужання - одна з перших ознак вагітності; більшість вагітних жінок відчуває деяку ступінь ранкового нездужання, особливо за перші кілька місяців. Ці перші ознаки вагітності включають нудоту і блювоту. Для більшості жінок ранкове нездужання починається близько четвертого тижня вагітності і закінчуються у 12-му тижні.

Мінливість настрою Сентиментальність, сльозливість, сонливість і навіть отупіння.

Грудні зміни - зміни на ранніх термінах вагітності. У цей час груди набрякли, збільшилися і відчувається легке поколювання. Іноді вени на грудях стають більш помітними. Темні плями також помічені навколо сосків під час вагітності. Може тривати до трьох місяців і викликається підвищеним припливом крові

Втома. На ранніх стадіях вагітності жінки відчувають втому. Вони відчувають втомлюються не тільки ввечері, але і вдень. Це, як стверджують вчені, викликано масивним збільшенням прогестерону, статевого гормону. У більшості випадків, рівні енергії підвищуються приблизно до четвертого місяця вагітності, коли плацента працює належним чином.

Кровотеча. При прикріпленні плода до стінки матки можуть пошкодитися судини, що і викликає легку кровотечу. Немає ніяких приводів для занепокоєння. Виділення настільки мізерні, що багато жінок навіть не помічають їх. Однак, якщо кровотеча має постійний характер і супроводжується спазмами - негайно зверніться до лікаря, це можуть бути ознаки загрози переривання вагітності.

Часте сечовипускання. Більш часте сечовипускання протягом перших кількох тижнів. Вагітність викликає збільшеня рівня рідини тіла і великою ниркової ефективності. Матка також тисне на сечовий міхур.

Газоутворення. Вагітність уповільнює травлення, даючи можливість бактеріям розкласти їжу, це і провокує газоутворення.

Зміни настрою. Деякі жінки відчувають передменструальний сидром, ті ж самі симптоми відчувають жінки в перший період вагітності, які проявляються дратівливістю або слізливістю. Деякі інші жінки відчувають почуття захвату в перші дні вагітності. Цей тип зміни настрою трапляється через гормони вагітності, які впливають на мозкові рецептори і викликають зміни настрою.

Вибагливість в їжі. Приблизно кожна восьма вагітна жінка стає вередливою в їжі. 50-80% жінок відчувають неприязнь до їжі, яку вони любили раньше. Більшість дієтологів рекомендує, щоб жінки їли те, що хочуть, але дотримувалися при цьому дієти.

Жіночі Штучки з сайту: www.detki163.ru

Дивіться далі