Як завагітніти після 40?

У сучасному світі є безліч способів і приводів залишитися самотньою. Відносини - це складно, діти - це дорого і клопітно. Завжди щось заважає кинутися з головою у цей вир під назвою материнство.

Деякі відтягують до останнього і згадують про продовження роду вже в зрілому віці. Про те, як завагітніти після 40, ми і поговоримо сьогодні.

Час не стоїть на місці, а ми не стаємо молодшими. Організм жінки дотримується свого наміченого плану, незважаючи на наші забаганки. Перші ознаки зниження дітородної функції з'являються вже у досить молодому віці - 26 років. Для жінки найкращий час для вагітності і пологів - проміжок між 18 і 28 роками. Чоловіки розвиваються з деякою затримкою, тому для них найкращий вік для зачаття від 20 до 30 років.

На жаль, чим швидше розвивається суспільство, тим далі воно відходить від прийнятих раніше норм сімейного життя. Пари вже не прагнуть завести дітей. І навіть шлюб розглядається як щось необов'язкове, що можна відкласти до крайнього випадку. Свобода від умовностей і широта мислення - це, безумовно, прекрасно і гідно захоплення. Але організм не піддається навіюванню. І вагітність в зрілому віці, як і раніше залишається небезпечною і складною подією в житті жінки.

Протипоказання до вагітності

Крім неминучих вікових змін, негативним фактором є шкідливі звички.

Куріння, шкідлива їжа, погана екологія, відсутність фізичних навантажень - все це позначиться на здоров'ї майбутньої мами і, що більш небезпечно, майбутньої дитини.

Якщо завагітніти після 40, всі ваші хвороби і брак дбайливого ставлення до свого організму негативно відіб'ються на малюкові. Навіть якщо перед вагітністю викинете курити, повністю збиток відновити буде вже неможливо. Молодий організм краще справляється зі шкідливим впливом і більш інтенсивно приходить в норму. Тоді як зріла жінка не може похвалитися швидким обміном речовин.

Можливі проблеми, пов'язані з віком

Але якщо рішення завести дитину вже прийнято, слід якомога раніше почати втілювати його в життя.

З кожним роком (якщо не сказати більше - з кожним днем) фертильність знижується.

Завагітніти після 40 років може вийти не відразу після початку спроб зачати. Можуть знадобитися місяці або навіть роки.

Найкраще почати з консультації з фахівцем. Чим раніше ви дізнаєтеся, чи здатні зачати дитини, тим більше часу у вас буде на усунення можливих перешкод.

Якщо у вас або у вашого партнера буде діагностовано безпліддя, потрібно негайно розпочати лікування, навіть якщо здається, що зараз вам не до того. Ці процедури можуть зайняти тривалий час, аж до декількох років.

Якщо відкладати до останнього, то завагітніти після 40 може й не вийти зовсім. Тому обов'язково приступайте до лікування якомога раніше.

Якщо ж репродуктивна функція у вас і у партнера в порядку, проконсультуйтеся з гінекологом щодо самого зачаття. Лікар дасть вам рекомендації щодо часу і умов, в яких найімовірніше зачаття вдасться.

Якщо природним шляхом завагітніти не вдасться протягом року, найкраще звернутися за повторної консультацією. Сучасна медицина розробила безліч методів запліднення, якими успішно користуються у всьому світі.

Жіночі Штучки з сайту: www.komy-za30.ru

Дивіться далі