Яблучна дієта

Яблучна дієта має багато плюсів в порівнянні з іншими монодієтами. Справа в тому, що в даному фрукті є і вітаміни, і мінерали, які потрібні здоровому організму. Яблучна дієта допомагає не тільки скинути вагу, але і сприяє відновленню нормального обміну речовин. Тим не менш, якщо не збалансувати в подальшому власне харчювання, то ця дієта виявиться неефективною, оскільки скинуті кілограми можуть повернутися.
Яблучна дієта хороша тим, що її можна використовувати без шкоди для здоров'я для розвантажувальних днів, наприклад, після низки свят, після відпустки.

За допомогою яблучної дієти можна знизити вагу, якщо один-два рази на тиждень їсти тільки яблука. Якщо з вагою все добре, то «яблучний» день можна влаштовувати приблизно раз на місяць.

Для яблучної дієти потрібно вибирати ті сорти яблук, які підходять конкретній людині. Так, якщо у людини є гастрит і знижена кислотність, то варто віддавати перевагу сортам тих яблук, які кислі на смак. Якщо ж у людини виразка шлунка, то про кислі яблука мови бути не може. Замість них потрібно їсти солодкі яблука.

Яблучна дієта має кілька модифікацій. Найбільш популярні наступні її варіанти:

1. На цілий день потрібно відмовитися від будь-яких продуктів, крім яблук. Їх можна їсти стільки, скільки хочеться. На відміну від інших варіантів дієти ця передбачає рясне пиття: вода, настої з трав із заспокійливим ефектом.

2. За день потрібно з'їсти півтора кілограма яблук, але не за один-два рази, а поступово. А ось вживати рідину взагалі не можна.

3. Варіант дієти дуже схожий на попередній, тільки замість свіжих фруктів слід з'їсти півтора кілограма печених яблук.

4. Ця дієта відрізняється тим, що її тривалість складає не один день, а шість. Яблучна дієта підійде не тільки тим, хто хоче скинути зайву вагу, але і тим, у кого виникли проблеми з травними органами. Отже, в перший день потрібно з'їсти 1 кг яблук, у другій - 1,5 кг, в третій - 2 кг, у четвертий - 2 кг, у п'ятий - 1,5 кг, в шостий - 1 кг яблук. Обмежувати в рідині себе не потрібно. Можна пити і воду, і чай, але краще зелений. Допускається вживання сухариків з чорного хліба.

5. Для ще одного варіанта яблучної дієти потрібні не тільки яблука, але і кефір (десь 2,5-3 склянки). Ця дієта підходить навіть вагітним жінкам і рекомендується їм при токсикозі. За день потрібно з'їдати 5-6 яблук, кожне з них запиваючи 0,5 склянки кефіру.

Дивіться далі