Зачіски

Модні стрижки і зачіски - один з важливих аспектів вашого стильного образу. Трендове явище  - коси, прийшли в XXI століття з новим розмахом. Модні зачіски - це, перш за все, коси. Ще один приклад «модної простоти» - коси, заплітаються в різних кількостях, різними способами,  укладаються навколо голови, на потилиці, звисають в художньому безладі. Ефектну і модну зачіску можна створити в домашніх умовах за кілька хвилин! 
Експериментуйте, робіть зачіски з косами, будьте на модній хвилі! 

Колись у моду увійшли об'ємні зачіски, що представляють собою складні споруди з волосся. Ці зачіски знову з нами. Як зробити модні зачіски з начосом

Основні принципи конструкції такі: над сильним начосом - гладко причесаний верхній шар, кінці укладаються досить різноманітно - може бути гулька, може бути вузол з великими завитками. Різноманітність вузлів і гульок зробить зачіски з довгого волосся оригінальними і неповторними, при тому що вони будуть засновані на однакових принципах.  

Модною зачіскою вважаеться «кінський хвіст» - вічна класика, колись гнана, потім визнана і ставша улюбленою зачіскою як у будні, так і для урочистих випадків.Як робиться зачіска  «кінський хвіст»

«Кінський хвіст» піднімається високо на потилиці, волосся оформляються з усією доступною фантазією - локонами, гладким водоспадом, кісками, вплітанням різних прикрас в зачіску і тому подібним.  

Зачіски з розпущеним волоссям

Для любительок розпущенного волосся модельєри пропонують поекспериментувати з об'ємом. Розібрати розпущене волосся на прямий проділ, начосом підняти біля коріння - викликаючий, помітний стиль для сучасної жінки. Крім того, стилісти пропонують простий спосіб укладання, створюючий модну зачіску: після душу розчесати волосся, зробивши рівний правильний проділ, збити рушником, уклавши кінчики в природній формі - пишна, модна і при цьому природна зачіска готова!  Модним трендом також стали зачіски в стилі 60-70-х років, засновані на створенні великих локонів, що порадує власниць довгого прямого волосся - безумовна жіночність актуальна завжди. 

Зачіски з чолкою 

Поспішаємо заспокоїти любительок. У прийдешньому році будуть модні чолки як і раніше. 

Наприклад, прямий довгий чубчик, що падає на чоло. У наш час мода надає велику кількість напрямів і стилів, тому слідувати модним трендам зовсім не важко - мода теж стала демократичною і дозволяє фантазувати, доповнювати зразки власними ідеями, змінювати їх за допомогою стильних аксесуарів і навіть поєднувати кілька модних течій в одному шедеврі. До чого сучасна мода залишилася непохитно вимоглива - так це до таких умов, як доречність за часом доби і рангом заходу, відповідність формі обличчя і постаті, поєднання зачіски та сукні між собою і відповідність їх способу життя жінки.Дивіться далі