Модні стрижки

Сучасна бізнес-вумен має інтенсивний робочий графік, у такої жінки і вихідні розписані по хвилинах. Тому ділові активні дівчата і жінки, які прагнуть встигнути скрізь і всюди: бути бажаною і коханою, потрібною і успішною в роботі, незамінною в колі друзів, схиляються більше до незвичайної, і в той же час, дуже стильної і модної зачіскиУ сучасної чарівної представниці нашого століття зовсім немає часу на будь-які складні зачіски, які було б недоречно та нерозумно робити кожен день. Набагато краще зупинити свій вибір на модних стрижках, які не вимагають значних витрат грошей і часу, а також спеціального догляду.

Модні стрижки абсолютно не мають примх і недоліків, не доставляють ніяких турбот. Навпаки, ці зачіски мають багато переваг. 

стрижки на довге волосся на фотострижки на середне волосся на фотострижки на коротке волосся на фотоСучасні технології дозволяють створити модну стрижку не тільки з урахуванням уподабань клієнта, рад фахівця, рис характеру та природних даних клієнта, але і з урахуванням росту і структури волосся. Модна стрижка, яка зроблена стилістом, що володіє новітніми технологіями, буде виглядати ідеально в будь-яку погоду без усяких засобів для укладання волосся.Модні стрижки різноманітні, а це дозволяє скрізь і всюди залишатися неповторною, привабливою і таємничою, завдяки деякій зміні іміджу жінки, в залежності від настрою, заходу. 

Для того щоб злегка оновити образ за допомогою модної стрижки, потрібно тільки звернути проділ під іншим кутом, можна підкрутити кінчики волосся або змінити форму чубчика, при цьому не порушується гармонія в кольорі і формі стрижки.

Повсякденні модні стрижки значно відрізняються від подіумних стрижок, які нереально носити в повсякденному житті. Повсякденна модна стрижка вимагає поміркованості у фантазії і більшої скромності в кольорі. Це означає, що головним трендом модних стрижок є: зворушлива недбалість, фривольна асиметричність, природність, чарівна безтурботність. 

Всі ці принципи створення модних стрижок припускають відмову від використання засобів для укладання волосся, які роблять зачіску неприродною, а також значно погіршують стан волосся. Передбачається також регулярне оновлення стрижки та фарбування волосся в кольори однієї палітри.

Модні зачіски можуть бути романтично хвилястими, стильно гладкими, делікатними і суворими, жіночними та унісекс, розкішними і скромними.


Дивіться далі