Весільні сукні

Весільна сукня повинна бути обов'язково довга і мати свою родзинку - з цим твердженням згодні всі дизайнери, однак ось ця сама родзинка у всіх різна. Давайте розглянемо модні весільні плаття. 
Основні модні тенденції у весільних сукнях 

Як вже зазначалося раніше, в цьому році будуть модні довгі весільні плаття (в колекціях світових дизайнерів короткі весільні сукні в цьому сезоні не з'являлися). 

Що стосується моделей, то класика бере гору і незвичайні, нестандартні весільні наряди не актуальні. Зате можна покапризувати при виборі фасону, кольору та оздоблення весільного плаття, так як модні сукні декількох кольорів, різних обсягів і т.д. 

Мода циклічна, підтвердженням чому є повернення фати у весільному вбранні. Великий вибір весільних суконь з фатою в своїх колекціях представили Carolina Herrera і Oscar De La Renta. Причому останній не просто надів на наречених фату, а перетворив її в хмару пір'я, сніжинок, метеликів ... Він же повернув нареченим і вуаль, яка надає образу дівчини таємничість і ніжність. 

Douglas Hannant своє весільне плаття  наділив родзинкою, він обрав квіти, якими він радить прикрасити зачіску нареченої. У даному випадку квіти виконують роль фати. 

Пишні весільні плаття

Пишне весільне плаття - найпопулярніше. Пишна весільна сукня може бути з корсетом, криноліном, оригінально і незвично оброблена ... все що завгодно, головне, щоб наречена відчувала себе справжньою принцесою. 


Облягаюча весільна сукня 

Облягаюче весільне плаття - вишукане і елегантне, здатне підкреслити красу і витонченість нареченої ... проте зустрічається рідше. 


Весільне плаття в стилі «Русалка» або «Рибка» 

Весільна сукня «Русалка» або «Рибка» вже котрий рік тримається на піку популярності, що не дивно, адже весільні дизайнери мають де розгулятися: незвичайний крій, поєднання матерій, кольорів, декору ... 


Весільне плаття в стилі «Ампір» 

Легке, ніжне, жіночне весільне плаття у грецькому стилі «Ампір» ідеально підходить для наречених в цікавому положенні, а також для дам, які хочуть приховати деякі недоліки фігури. Однак незважаючи на свіжість і красу весільних суконь даного стилю, вони практично зникли з подіумів. 


Весільні сукні з оборками 

В цьому році модними будуть весільні плаття з оборками, навіть нетак ..., з хвилями, штормами, морями воланів. 


Весільні сукні зі складками і драпіровками 

Нарівні з пишними сукнями модні сукні зі складками і драпіровками, причому вони можуть перебувати в різних місцях наряду, часом несподіваних, але дуже і дуже цікавих. 


Весільні сукні з проймою на одне плече 

У цьому році весільних суконь із проймою на одне плече набагато менше, ніж у минулому сезоні, але вони поки не здають своїх позицій і продовжують бути на піку моди. 


Мереживні весільні сукні 

Мереживо - лідер тканин для весільних нарядів. Будуть модні як мереживні сукні, так і сукні зі вставками з мережив. 


Весільні плаття декількох кольорів 

Білий - ідеальний, класичний колір весільного плаття, але якщо йому в тандем додати чорний, блакитний, рожевий, зелений, золотистий, то він буде ще більш чистим, ніжним і святковим.


Дивіться далі