Випускні плаття: кольори, фасони, стилі

Випускний вечір - один з найбільш пам'ятних днів у житті людини. Щоб спогади про випускний бал залишилися найкращі, випускні плаття слід підбирати дуже ретельно. Основні вимоги випускної моди: сукня повинна вам йти за стилем, фасоном і колірній гамі, а також вона повинна бути модною. Випускні плаття різноманітні і можуть створити практично будь-який образ.

Випускні сукні: довгі та облягаючі 

Класикою випускних вечорів є довгі облягаючі плаття. Вони будуть модні, однак підходить таке вбрання лише дівчатам з красивою фігурою. 

Актуальні кольори: чорний, червоний, золотий, синій, сірий. 

Модні деталі: оборки, волани, вставки з прозорих тканин, пройма на одне плече, один довгий рукав, асиметричні вирізи, вишивка, камені, паєтки. 

Довгі та облягаючі випускні плаття:  модний силует це довга до підлоги вузька сукня, довге до підлоги плаття по фігурі зі спідницею-годе від коліна. 


Випускні сукні: довгі і пишні 

Інший класичний варіант випускного плаття - пишне довге плаття. Воно не виходить з моди і буде актуальним на випускному вечорі. Крім того, знову будуть модні корсети, що ідеально поєднується з пишною спідницею. 

Актуальні кольори: насичений рожевий, ніжно-рожевий верх і низ блакитний, кремовий, рожевий верх фіолетовий вниз, чорний з червоним, сірий, винний. 

Модні деталі: корсет, багатошарова спідниця, численні дрібні оборки з легких тканин, великий декоративний елемент на лівому боці на лінії переходу корсета в спідницю, пройма на одне плече, відкриті плечі. 

Довгі і пишні випускні платья: модний силует це занижена або класична талія, дуже пишна спідниця або спідниця від талії плавно переходить до дуже широкого низу сукні .


Випускні сукні: розкльошені довгі і хвилясті 

Для створення романтичного образу не знайти нічого кращого довгих розкльошених суконь. Випускні сукні супермодні, якщо вони виконані з легких струмуючих тканин: шифону, шовку, атласу. 

Актуальні кольори: сірий, чорний, білий, синій, сіро-блакитний, яскраві квіткові і абстрактні прінти. 

Модні деталі: тонкий пояс, широкий пояс з тієї ж тканини, що і плаття, пройма на одне плече, переплетення тканин на грудях або в області талії, вишивка, багатошарова спідниця, короткі рюші по спідниці або верху сукні, пліссірованний атлас або шифон. 

Розкльошені довгі випускні плаття: модний силует це верх по фігурі, розкльошена спідниця спадає до підлоги.


Випускні сукні: короткі 

Короткі випускні плаття дуже зручні і практичні. Законодавці моди надали нам величезний вибір коротких суконь. Судіть самі. 

Актуальні кольори: червоний, чорний, сріблястий, золотий, персиковий, сірий, фіолетовий, пастельні тони блакитного, рожевого і бузкового, тварини принти. 

Модні деталі: великі декоративні елементи з тканини (квіти, рюші, волани), вставки з прозорих тканин або тканин іншого кольору і фактури, пройма на одне плече, асиметричний вниз, горизонтальні складки, шлейф з повітряної тканини, тонкий ремінець. 

Короткі випускні плаття:  модний силует це вузьке плаття довжиною до коліна і злегка вище коліна з відкритим верхом, пишне коротке плаття довжиною до коліна і трохи нижче коліна, вузьке без бретелей плаття-міні, вузьке плаття-міні з довгими рукавами та підставними плечима.


Випускне плаття має бути оригінальним, таким, що запам'ятовується, красивим що ідеально сидить на вашій фігурі. Бажаємо вам знайти СВОЄ плаття і чудово провести один з кращих днів у житті. 

Випускні сукні: фото 


плаття на випускний фото
Анна Серебрякова

Дивіться далі