Жіноча дружба

Що таке жіноча дружба? На це питання є кілька мільйонів відповідей, але немає, жодної універсальної відповіді для всіх. Жіноча дружба, як рецепт, інгредієнти у всіх однакові, а от блюдо завжди різне за смаком. 

Для одних «дружніх пар» на першому місці стоїть чесність, але от є такий парадокс, не всі люблять і адекватно сприймають цю чесність. Для інших головним є, щоб погляди на життя і дії збігалися. І ось як цікаво виходить, що всі учасники процесу займаються самонавіюванням або відвертою брехнею по відношенню до себе та своєї нібито подруги, так як для комфортного існування доводиться погоджуватися з тим, що не правильно або нерозумно. 

Деякі пари контрастні за знаннями, красі, положенню, і вони так само нібито товаришують або хочуть дружити, отримуючи від спілкування те чого немає у них самих у житті, вбираючи емоції, переживаючи і ніби проживаючи чуже життя, приміряючи на себе образ іншої людини. Наскільки це правильно ніхто не знає, кожен шукає відповіді і кожен шукає «дружнього супутника» комфортного для себе, сім'ї, ситуації, виховання, суспільства. 

Часто розглядаючи і порівнюючи жіночу дружбу-рецепт, приходиш до висновку, що періодично інгредієнти потрібно міняти, додавати гостроти або навпаки зробити переважаючим прісний смак, для різних ситуацій інгредієнти різні. Для ділової зустрічі краще підійде ділова жіноча дружба, для сімейного комфорту, сімейна, для вечірки безтурботна і вільна у спілкуванні. Так що таке жіноча дружба? Особистий рецепт комфорту, «готуєш» сам і сам їси, те, що приготував.

Жіночі Штучки 

Дивіться далі