Жанна Фріске мріє про малюка

Що вже тільки не робила Жанна для того, щоб наблизити виконання своєї мрії: пройшла тривалий курс гормональної терапії, вивчала Бога і саму себе в Індії, багато разів зверталася до лікарів, але спроби поки що залишаються марними.

Як стало відомо, виною тому, що зірка досі не стала матусею, є аборт, який вона зробила в 2004 році. Батьком не народженої дитини «Блискучої» був її продюсер, Андрій Грозний. Звістка про вагітність знаменитої співачки стала для пари великою несподіванкою, до того ж термін був досить великий. У роздумах Жанна і Андрій втратили ще кілька дорогоцінних днів, у результаті, аборт зробили надто пізно.


Фріске дуже переживала те, що трапилося, багато плакала, знаходилася в глибокій депресії, вийти з якої їй допомогла поїздка до Індії. У східну країну співачка відправилася після свого виходу з «Блестящих» та розриву з Грозним. По всій видимості, саме пізній аборт став причиною того, що вже кілька років артистка ніяк не може завагітніти, хоча часто говорить про бажання стати люблячою дружиною і матір'ю. Відсутність гідного батька для малюка навіть змусила Жанну задуматися про послуги анонімного донора. За допомогою співачка вже ходила і по індійським ченцям, які щороку проводять церемонію омивання у священній річці Ганг і до православного батюшки. Тепер же артистка має намір звернутися до грецьких ченців, які зберігають частину поясу Пресвятої Богородиці. У цьому чоловічому монастирі освячуються стрічки-паски, які допомагають безплідним жінкам випробувати щастя материнства. 

Дивіться далі