Секрети схуднення від Наташі Корольової

Наташу Корольову ніколи не можна було назвати худишкою, увагу оточуючих її людей завжди приваблювали «округлості» і «опуклості» співачки. Але тепер її просто не впізнати! Схуднувши на цілих 18 кілограмів, Наташа повернула собі зовнішність п'ятнадцятирічної давності, стрункої і привабливої красуні.

Як зізналася сама співачка, на дієтах їй доводиться сидіти досить часто через схильність її організму до затримування води. Заздрісники ж вважають, що Наташа Корольова схильна до повноти і позбулася від зайвих кілограмів не інакше, як за допомогою пластичної хірургії, яка і дала їй можливість покрасуватися в сценічних костюмах минулих років. Співачка, намагаючись припинити розповсюдження цих чуток, повідала усім свій секрет схуднення.

Все дуже просто! Наташа Корольова радить всім дівчатам три рази на місяць відмовлятися від їжі протягом дня і весь наступний тиждень після голодування вживати в їжу тільки відварні овочі.

Є ще невеликий секрет. За три тижні можна скинути сім кілограмів зайвої ваги, якщо повністю відмовитися від солі. Для підтримання своєї стрункої фігури краще всього відмовитися і від борошняних, макаронних виробів, а перевагу віддати пісним і нежареним стравам з овочів, риби і м'яса. Прийом їжі потрібно здійснювати раз на три години, а раз на тиждень дотримуватися яєчно-грейпфрутової дієти: кожну годину з'їдати по черзі грейпфрут і яєчний білок в звареному вигляді.


Але будь-яку дієту необхідно супроводжувати регулярними тренуваннями у фітнес-центрах і масажами, інакше розтанувший жирок буде нагадувати вам про зайву вагу целюлітними складками. Саме тому співачка приділяє особливу увагу не тільки порадам своїх дієтологів, але і спорту: Наташа бігає, плаває, регулярно займається аеробікою, підтримуючи форму свого тіла. Масаж вона всім дівчатам радить звичайний, без масла, як найефективніший, або з вакуумними банками, а от області живота допоможе електростимуляція.

Наташа Корольова переконана, що будь-яка дівчина і жінка має достатню силу волі, щоб досягти бажаної мети. Треба тільки трохи докласти до цього зусиль. По секрету співачка зізналася, що має особливу слабкість до українських справжніх вареників, але, уплітаючи їх за обидві щоки, вона вже знає, скільки доведеться їй витратити часу у тренуваннях, щоб ця хвилинна слабкість не стала для неї фатальною помилкою.

Дивіться далі