Обман зору або як виглядати стрункіше?

Думаєте схуднути на два-три кілограми, не вдаючись до допомоги дієт і спортзалів, неможливо? А ось і ні. Існує кілька способів, за допомогою яких цілком можна прибрати зайві кілограми за пару хвилин. До речі, деякими з них користуються й імениті зірки.

Наше тіло

1. Ідеальна засмага

Загальновідомий факт, що хороший загар візуально робить людину більш стрункою, ніж є насправді. Але от як бути, якщо просто катастрофічно не вистачає часу на те, щоб як слід засмагнути? У цьому випадку вам допоможуть спеціальні засоби для штучної засмаги або автобронзати. Як стверджують деякі косметологи, саме в упаковці можна знайти самий безпечний загар. Головне при нанесенні автозасмаги треба строго дотримуватися інструкції і дотримувати декілька простих правил. По-перше, перед нанесенням слід зробити пілінг шкіри. Особливу увагу треба приділити колінам, ліктям і щиколоткам. Якщо цього не зробити, то засмага ляже нерівними плямами. Наносити засіб треба круговими рухами, з'єднавши при цьому пальці. На другий день процедуру слід повторити. Якщо ви сумніваєтеся в собі, то зверніться до фахівця в салоні краси.

2. Зволожуючий моделюючий крем

Як правило, на сухій шкірі всі наші недоліки виявляються ще більше. Тому, купуючи засоби по догляду за тілом, віддавайте перевагу тим, які містять активні зволожуючі компоненти. Вони скорочують товщину жирової тканини і підвищують пружність шкіри.

Наше обличчя

1. Бронзуюча пудра

Коли набираєш навіть 2 зайвих кілограми, то це все в першу чергу, відбивається на обличчі. З'являються пухкі щоки, вилиці стають не такими чіткими, як раніше. І тоді на допомогу приходить бронзуюча пудра. Нанесіть її під вилиці, вибирайте при цьому відтінок на тон - два темніше кольору вашої шкіри, на верхню частину скул, навпаки, нанесіть світлу пудру з мерехтливими частинками і все як слід розтушуйте.

2. Правильні акценти

Всі візажисти скажуть вам як один, що, якщо у дівчини правильний макіяж, то вона просто чарівна. Але правильний макіяж полягає в тому, щоб правильно промальовувати свої сильні сторони, виставивши їх у ще більш виграшному світлі і приховати при цьому свої недоліки. Так, наприклад, якщо у вас пухкі щоки, але при цьому дуже виразні очі, то тоді вам і треба підкреслювати саме ваші очі в першу чергу. Якщо у вас гарні губи, то користуйтеся блисками для губ, для надання їм обсягу і чуттєвості. Ну, а якщо ви не знаєте як правильно наносити макіяж, то будь-який фахівець підкаже вам це.

Ваше волосся

1. Асиметрія

Намагайтеся робити рвані стрижки, використовуйте довгі асиметричні чубчики, так як все це ваші вірні союзники проти зайвих кілограмів на обличчі. Але при цьому важливо, щоб волосся було доглянутим, інакше замість боротьби з кілограмами, ви отримаєте тільки брудну, нечепурну і недоглянуту голову. І ефект буде зовсім протилежним тому, що ви домагаєтеся.

2. Гра з кольором і обсягом

Спробуйте прядки що обрамляють ваше обличчя зробити трохи темніше, ніж вони є. Це буде сприяти тому, що обличча візуально набуде більш вузькі риси. Пишні зачіски також зорово витягають обличчя. Тому не бійтеся експериментувати з вашою зачіскою, шукайте найбільш відповідний вам варіант.

І що хочеться додати ще наостанок, це те, що, якщо ви хочете дійсно схуднут, то намагайтеся не забувати й про спортзал, і про фітнес, і про басейн. І тоді не треба буде вдаватися до всіх перерахованих вище прийомів. Хоча, немає межі досконалості.

Дивіться далі