Зачіски на кожен день

Зачіска є найважливішою частиною нашого образу - навряд чи хтось ризикне заперечити це твердження. Стрімкий ритм життя залишає нам вкрай мало вільного часу на ретельне щоденне приведення волосся в порядок, на створення оригінального укладання або хитромудрої зачіски. На питання про те, яка зачіска оптимальна в повсякденному житті, сучасна жінка, не замислюючись, відповість - швидка, тобто та зачіска на кожен день, яка не вимагає особливих зусиль і великої кількості часу.
Зачіски на кожен день

Для отримання повного об'єму зачіски скористайтеся мусом для додання обсягу. Мус наносять на вологе волосся і сушать його феном. Для отримання ефекту природних прядок і для завершення укладання нанесіть мус для надання об'єму на кінчики волосся і змоделйте прядки на ваш розсуд. Після завершення моделювання природних прядок не розчісуйте волосся, щоб не зруйнувати їх.

Власниці виткого волосся мріють про гладке і пряме волосся - так уже повелося. Для того, щоб розпрямити кучеряве волосся нанесіть на вологе волосся засіб для розгладження. Сушіть волосся потужним феном, по черзі відтягуючи прядки вниз за допомогою круглої щітки. Процедура може здатися вам трудомісткою, але результат вартий докладених зусиль. Для випрямлення волосся ви можете скористатися електричними прасками, виробники яких не зупиняються в їх технічному удосконалення.

Ефект мокрого волосся цілком підійде як повсякденна зачіска, до того ж створення такої зачіски не займе багато часу. Використовуйте гелі, які так і називаються - для створення ефекту мокрого волосся. Нанесіть гель на злегка вологе волосся і підсушіть його феном. Цей спосіб підходить як для короткого, так і для довгого волосся.

Окремі прядки або окремі локони ви можете підкреслити воском. Візьміть невелику кількість воску на кінчики пальців і нанесіть на прядки або на локони. Не зловживайте воском, наносьте його на волосся дуже акуратно. Велика кількість воску здатна додати зачісці неохайний вигляд і створити враження жирності навіть тільки що вимитих волоссі.

Додати волоссю яскравий і живий блиск можна за допомогою спреїв. Після завершення укладання розпиліть невелику кількість спрею по всій довжині волосся. Зверніть увагу, спрей наноситься на сухе волосся. Завдяки цьому простому засобу можна добитися ефекту сяючих здоровим живим блиском волосся, який ми звикли бачити на сторінках глянцевих журналів або в рекламних роликах на екранах телевізорів.

Для повсякденних зачісок ви можете використовувати всілякі шпильки. Вони не повинні бути занадто яскравими і кричущими. Від дешевих гумок для волосся вам доведеться позбутися, навіть якщо ви до них дуже звикли. Зараз популярні різноманітні обідки для волосся, ними можна вдало обіграти як коротку стрижку, так і зачіску на довгому волоссі. Вибирайте якісні аксесуари для волосся, не скупіться.

Термобігуді вже давно полюбилися жінкам, вони дозволяють зробити завивку волосся максимально швидко. Термобігуді покладіть в ємність з водою і кип'ятіть на вогні протягом 5-10 хвилин. Потім накрутіть волосся на бігуді і дайте їм час охолонути прямо на волоссі. Зніміть остиглі бігуді і укладіть отримані локони на ваш смак, зафіксуйте зачіску лаком.

Створити локони можна і за допомогою електричних щипців і щіток, ці електроприлади застосовуються тільки на сухе волосся. Накручуйте прядки по черзі, не поспішайте. Електрощіпци та щітки можна тримати горизонтально або вертикально, накручувати волосся зверху вниз або навпаки - все залежить від того, як ви хочете укласти локони. Електричні щипці ідеальні для того, щоб швидко завити чубок або кінчики волосся.

Більшість жінок якості зачіски на кожен день використовують лише до сушіння волосся за допомогою фена. Цей спосіб хороший, якщо форма стрижки повністю вас влаштовує і збігається з формою бажаної зачіски. Фен тримайте на відстані не менше 15 см. Важливо, щоб струмінь повітря швидко ковзав по волоссю - це допомагає уникнути зневоднення волосся. Підсушіть спочатку волосся по всій поверхні голови, залишивши їх у трохи вологому стані. Потім висушіть нижні шари волосся, поступово переходьте до бічних прядок. 

Ирина Рукавишникова

Дивіться далі