Кефірні дієти, як їх правильно застосовувати

Застосовувати дієти варто акуратно, бажано тільки після консультації з фахівцем. Але якщо вже вирішили самі спробувати на собі одну з самих популярних дієт, - кефірну, то варто знати про неї все найголовніше.

Протипоказання кефірної дієти

Кефірна дієта, хоч і вважається  корисною для організму, має ряд обмежень. Так, вона протипоказана людям, що страждають рахітом і подагрою. Дуже важко дотримуватися дієти буде тим, хто щодня відчуває фізичне навантаження. Іншим також не варто сидіти на такій дієті довго. Використовувати кефірну моно дієту, коли в їжу вживається лише кефір, можна не більше ніж протягом 2-3 днів. В іншому випадку, вона почне заподіювати шкоду, а не користь. До того ж, при дотриманні цієї дієти, навіть за цей час можна скинути зайві 3-5 кг. А цього цілком вистачить, щоб прибрати животик і підтягти фігуру до знакової події.

Кефірні дієти: худнемо з розумом

Є маса різновидів кефірних дієт, тому можна вибрати собі саме ту, яка найбільше підходить вашому способу життя. Якщо у вас невеликі фізичні навантаження, можна зупинитися на тій, яка дозволяє вживати тільки кефір або комбінувати його з фруктами і овочами. У випадку, коли кожен день вам доводиться піддавати себе чималим фізичним навантаженням, можна їсти варене м'ясо, птицю і рибу. Для тих, хто хоче постійно тримати себе у формі і при цьому не позбавляти свій організм всіх необхідних речовин, підійде наступний тип кефірної дієти. Він припускає чергування кефірних днів і звичайних. У кефірний день ви повинні пити лише кефір, не менше ніж 1,5 літра рівномірно розділених на 5-6 прийомів. У звичайний день можна їсти все, що завгодно. Тільки, зрозуміло, не можна їсти солодкого і мучного, а останній прийом їжі має бути за 4 години до сну.

Позитивний ефект кефірної дієти 

Ефект, що надається на організм, кефірної дієтою, пов'язаний з сприятливим впливом на кишковий тракт цього кисломолочного продукту. Кефір сприяє природному очищенню кишечника і печінки від шлаків, токсинів та інших шкідливих речовин, які накопичуються в організмі. Регулярне вживання кефіру дозволяє позбутися від усього цього непотрібного баласту, а, отже, поліпшується колір обличчя, стан шкіри. Кефірна дієта надає свій позитивний ефект при гіпертонії, сечокам'янiї хвороби, цукровому діабеті, захворюваннях печінки, атеросклерозі і гіпертонії. І це все, звісно, - у комплексі з схудненням.

Дивіться далі