Як утримати чоловіка

Всі відносини з плином часу трансформуються: пристрасть йде, її місце займають повага і прихильність. А часто буває так, що чоловіки і зовсім остигають. У зв'язку з цим, як утримати чоловіка, повинна знати кожна жінка. Будь-якого чоловіка можна утримати, головне - щоб він сам хотів «утриматися».

Практичні поради, як утримати чоловіка

Власна безцінність (у хорошому сенсі цього слова) в очах чоловіка.

Для цього треба певним чином змінити себе - стати саме такою жінкою, яку чоловік не втомиться кохати - сильною, незалежною, успішною і навіть трохи стервозною.

Змусити чоловіка боятися втратити вас

Постійна напруга, що ви можете зникнути, залишити його. А без вас він нічого не зможе, тому що ви така одна - єдина і неповторна.

Прекрасна психологічна гра: тепло - холодно

Деякий час побути з ним дуже милою і доброю, готовою до всіх його примх, а потім взяти й зникнути. У вас немає часу на зустрічі, ви постійно переносите їх.

Тривалість гри може бути різною. Якщо ви зустрічаєтеся кожен день, то тиждень такої розлуки дійсно змусить його хвилюватися. Якщо раз на тиждень - нехай сумує місяць. Встановлюй термін розлуки так, щоб це, з одного боку, виходило за прийняті вами рамки, а з іншого, не було для нього приводом подумати, що ви розлучилися.

Він буде ламати голову над вашою поведінкою. Важко, та, зате які емоції при довгоочікуванії зустрічі.

Постійне суперництво за право допомогти вам

Дати йому зрозуміти, що він не єдиний. Ніколи не нав'язуй йому себе.

Для цього необхідно мати вибір, вибір з тих чоловіків, до кого можна звернутися, якщо він відмовить, щоб ні в якому разі не примушувати його, не нав'язуватися. Краще покарати. Потім.

Будь сміливою. Налаштуй себе на кокетливий лад - без цього жодна гра не принесе результату. Бути грайливою і сміливою дано жінкам від природи.

Будь щедрою - роздавай посмішки, теплі погляди, легкі компліменти, короткі дотики, і стане ясно, що увага більшої частини чоловіків зосереджено на тобі.

Стережися надто явних сексуальних сигналів: вони можуть бути витлумачені навпаки. Створюй враження веселої, життєрадісної, трохи загадкової, кокетливої, але не більше того, дівчини.

Він повинен бачити, що ти успішна жінка, яка захоплена чимось ще, окрім нього. І що ти не готова цим жертвувати заради нього.

Дивіться далі