Модні джинси

Самі актуальні тренди цієї осені знаменують повернення до класичних стилів давно минулих епох - і денім не став винятком. У числі самих модних моделей джинсів - джинси зі вставками, моделі в стилі п'ятдесятих та сімдесятих, джинси із графіті-принтами, що нагадують «кислотні» розводи на джинсах епохи вісімдесятих років.

Джинси зі вставками

Тренд, що зародився ще в минулому сезоні - з легкої руки Dolce & Gabbana, в колекції лінії D & G  з'явилося стильне поєднання джинсової тканини і шкіряних вставок. Цієї осені контрастні вставки прикрашають джинси від Marc Jacobs і Acne.


Marc by Marc Jacobs, Oak, Selected Femme, Acne

Укорочені джинси в стилі п'ятдесятих

Чергове свідчення інтересу модних дизайнерів до стилю ретро - прямі та вузькі укорочені джинси темних кольорів з блискавкою на кісточці з колекцій Isabel Marant і J. Crew.


Isabel Marant, Isabel Marant, BDBG, MiH, J. Crew

Джинси з графіті-принтом

Чергове нагадування про не настільки давню епоху вісімдесятих, яка ось вже кілька сезонів поспіль виступає одним з головних джерел натхнення для численних дизайнерів, у новому осінньому сезоні джинси із графіті-принтом поповнили колекції Proenza Schouler, Tory Burch і Diesel.


Proenza Schouler x J. Brand, Proenza Schouler, Tory Burch, Diesel Black Gold

Вузькі джинси

Ненадовго пішовши в тінь,  вузькі джинси знову в моді - і моделі в стилі мілітарі з характерним забарвленням хакі, і класичні темно-сині завужені джинси.


Rag & Bone, Current / Elliott, Free People, Paige Premium Denim

Прямі і вільні джинси

Новий тренд - своєрідний гібрид «джинсів бойфренда» і класичних прямих джинсів, моделі, що ідеально підходять для будь-якого гардеробу у стилі casual і виключно зручні.


Madewell, See by Chloe, Levi's, A.P.C.

Денім «осінніх» забарвлень

Мода на кольорові джинси не проходить остаточно ось вже кілька сезонів - такі моделі то домінують на подіумі, то чекають кращих часів. У новому сезоні модні дизайнери пропонують згадати про традиційну осінню колірну гаму, включаючи в нові колекції денім розкішних «осінніх» відтінків оливкового, рудувато-червоного, гірчичного.


Notify, A.P.C., Burberry, Superfine

Джинси-кльош у стилі сімдесятих

Епоха сімдесятих надихнула найбільші модні бренди на створення нових моделей: в осінніх колекціях стильна інтерпретація сімдесятих варіюється від класичних розкльошених джинсів з високою талією до суворих моделей, що куди більше нагадують брюки.


Banana Republic, Balmain, Gap 1969

Дивіться далі