Модні зачіски та стильні стрижки

Найпростіший і швидкий спосіб змінити зовнішність - це зробити нову зачіску або стильну і модну стрижку. Що ж пропонують нам модні будинки і дизайнери в наступаючому осінньо-зимовому сезоні.

Локони. Ця, можна сказати, класична зачіска, модна в усі часи. З такою зачіскою ви будете виглядати дуже жіночно і сексуально.


Недбалі зачіски. Ці зачіски як не можна краще підходять для ледачих модниць. Цього року в моді також недбалі зачіски з начосом.


Зачіски для довгого волосся. Найпопулярніша зачіска для довгого волосся в цьому році - це коса. Ви можете використовувати найрізноманітніші плетіння, в тому числі і кошлаті коси.


У моді також хвости самої різної довжини. Ви можете заплести ідеально гладкий хвіст або зробити його кошлатим.


Ще один хіт - ретро зачіски. У моді найрізноманітніші пучки з волосся, які, на жаль, зможе зробити далеко не кожен майстер. Дану зачіску можна доповнити обідками або пов'язками для волосся.


Ще один варіант ретро зачіски - «бабета». Ця зачіска прийшла до нас з яскравих 60-х. будь-яка стильна дівчина просто зобов'язана вміти робити стильне начісування і об'ємні зачіски.


Що стосується кольору волосся, в моді восени всі руді відтінки: від золотистого, до яскраво-червоного. Як варіант - хвіст може контрастного кольору.

Дивіться далі