Модні жіночі брюки

Розглянемо ближче всі модні моделі брюк, виділимо основні модні тренди і правила, яких варто дотримуватися при виборі брюк в магазинах.

Всі основні модні напрями цього сезону, в повній мірі, поширюються і на брюки. Це брюки-капрі в стилі 60-х, прямі широкі брюки в стилі 70-х, галіфе в дусі мілітарі тенденцій. А також класичні брюки і брюки-легінси - спадщина мінімалізму 90-х. Практично всі модні брюки виконані з натуральних або оброблених матеріалів (бавовна, льон, твід, шкіра). Дивимося на фото і вибираємо відповідні нам брюки на майбутній осінньо-зимовий сезон!

Банани і брюки "овального" силуету, як правило, укорочені. Такі брюки добре підійдуть струнким і худорлявим дівчатам. Якщо ваш тип фігури "пісочний годинник" надягайте з брюками взуття на підборах і піджак з широкою лінією плечей.


Брюки галіфе. Спадаючі складки або спеціальний крій додає об'єм зовнішній стороні стегна - дуже популярна тенденція. Такі брюки добре будуть виглядати на модельній фігурі.


Вузькі брюки, що більше нагадують легінси, все ще популярні. Якщо ваші ноги не зовсім ідеальні, вбирайте брюки з більш щільних матеріалів. Наприклад, в'язані або трикотажні брюки.


Широкі брюки - must have цього сезону. Дуже часто широкі брюки йдуть із завищеною талією. Такі брюки підійдуть практично всім. Але чим менше ваш зрiст, тим вище повинен бути ваш каблук.


Класичні брюки по фігурі, часто трохи розкльошені до низу у стилі 70-х років. Це базова модель брюк, без яких немислимий гардероб сучасної жінки. Вибираємо моделі з додаванням вовни, а краще відразу купити твідовий костюм.


Шкіра, замша або оксамит?


Спортивні моделі брюк. Як правило, це трикотажні брюки вільні в області стегон і укорочені. Такі брюки давно не асоціюються виключно зі спортом. Колір таких брюк зазвичай сірий, чорний або хакі. А для активного пересування по місту можна вибрати яскраві моделі.


Декоративна прикраса брюк. Брюки можуть бути прикрашені паєтками, пір'ям, об'ємними кишенями, драпіруванням. Карл Лагерфельд продемонстрував нам хутряні брюки на показі Chanel, ймовірно, вони стануть об'єктом полювання для всіх модниць.


Анастасия

Дивіться далі