Спідниці осінь-зима

Розглянемо моделі осінньо-зимових спідниць на всі випадки життя. Модна спідниця для офісу, спідниця на кожен день, спідниця на романтичне побачення і т.д.

Спідниця-олівець для офісних буднів і не тільки

Спідниця-олівець з більш щільних матеріалів, нейтрального однотонного кольору як не можна краще підходить для осіннього офісного дрес-коду.


Якщо вам подобається спідниця-олівець, можна носити її і поза роботою. Є безліч цікавих моделей з драпіруванням, контрастними вставками, мереживом та іншими декоративними акцентами.


Трикотажна, в'язана спідниця на кожен день


Спідниця-трапеція для офісу і прогулянок

Для офісу вибираємо спідницю-трапецію сувору з костюмної тканини з зустрічною складкою по центру. Для прогулянок можна вибрати коротку спідницю-трапецію з конічними складками, а якщо прохолодно, то вовняну або шкіряну спідницю.


Спідниця-балон і спідниця-дзвіночок

Якщо спідниця-балон до низу звужується, то спідниця-дзвіночок, досягнувши до низу максимальної ширини на ній і закінчується. Осінні спідниці відрізняються від весняних тільки щільністю тканини, вибирайте моделі тепліше, колготки щільніше, не застуджуєтеся!


Коротка спідниця


Максі-спідниці та спідниці довжиною нижче колін


На фото спідниці зліва направо зверху вниз: Donna Karan, Akris Punto, Eileen Fisher, Theory, Oscar de la Renta, St. John, St. John, Herve Leger, Lafayette 148 New York, Nina Ricci 2, Rachel Comey 2, Fendi 2, Chloé 4, Marc Jacobs, Akris, Marc Jacobs, Armani Collezioni, Z Spoke by Zac Posen, Diane von Furstenberg, Cynthia Steffe, BCBGMAXAZRIA, Ali Ro, Brunello Cucinelli, Donna Karan, Milly, Nina Ricci, Nanette Lepore, Red Valentino, Nanette Lepore, Diane von Furstenberg, Milly, Marc Jacobs, Michael Kors, Ralph Lauren Collection, Eileen Fisher.

Дивіться далі