Модні шуби, жилети, куртки з хутра на фото

В осінньо-зимових колекціяххутро грає одну з ключових ролей. Безліч дизайнерів запропонувало своє бачення місця хутра в модній ієрархії. Частина дизайнерів виділила йому провідну роль, інша частина, використовувала як фон, який вигідно відтінив інші речі з колекцій.

Розглянемо на фото наймодніші моделі шуб (хутряних пальто), хутряних жилетів, курток та інших виробів з хутра, які займуть місця в умах і гардеробах модниць, в наступаючому сезоні.
Хутряні пальто, кожушки, хутряні жакети, жилети, куртки, болеро і чоботи наймодніші моделі цього сезону на фото перед вами!

Модні шуби (хутряні пальто) і кожушки

Найбільш модні в цьому сезоні шуби з хутра вівці, лисиці, шиншили, кролика, рисі, а також хутро з малюнком "під леопарда". Густе і багатобарвне хутро, може бути вистрижене горизонтально або ж складене в геометричний візерунок з безлічі шматочків. А може бути природним, длінноворсовим і неприборканим. Основні модні кольори хутряних пальто: сріблястий, рудий, коричневий, чорнильний та білий. Наймодніші пальто мають об'ємні форми, також в моді овальні силуети пальто (більше схожі на затишні кокони) і пальто силуету пісочний годинник.


Повноцінне хутряне пальто, звичайно, красиво, але не дуже універсально. Для м'яких зим ідеально підійде кожушок, а при такому виборі моделей кожна модниця знайде відповідний їй варіант.


Хутряні куртки, жакети, болеро

Запропоновані багатьма дизайнерами хутряні болеро здобувають все більшу популярність. За теплоту і красу їх полюбили модниці різних країн. Приємно мати у себе в гардеробі коротеньке хутрове болеро, які здатне не тільки прикрасити, але і підкреслити вашу індивідуальність. Куртки та жакети з хутра підійдуть для створення розкішного і одночасно активного образу.


Хутряні жилети

Цікаві хутряні жилети в стилі 70-х років. Хіпі-шик виходить на авансцену модного подіуму. Не забуваємо про відповідний пояс.


Хутряне оздоблення

Хутряне оздоблення надзвичайно популярний тренд цього сезону. Хутро використовується як елемент декору, їм прикрашені рукави, коміри і нижні частини пальто. Хутряний комір пальта, куртки, костюма - класичний варіант обробки. А ось хутряні рукава або нарукавники, хутряні манжети, хутряні облямівки по контуру взуття - цікавий тренд цього сезону. Найчастіше це чоботи, декоровані хутром або ж повністю хутряні чоботи, більше схожі на унти. Такі наприклад, як у колекції дому Шанель.Нарукавники з хутра можуть бути як по лікоть, так і доходити до лінії плечей, перетворюючись на хутряні рукава.


Хутряні шарфи і рукавиці

Хутряні шарфи чудово будуть виглядати з твідовими костюмами і пальто. А хутряні рукавиці надягаємо до вовняного костюма, а також з коктейльними і трикотажними сукнями.


Хутряні спідниці та брюки

У цьому сезоні можна не турбуватися про те, що ви підхопите застуду, адже на вас буде спідниця або штани з хутра. Дуже привабливий тренд на зиму!


Анастасия

Дивіться далі