Весільні зачіски з Нью-Йорка

Фотогалерея весільних зачісок прямо з подіуму Нью-Йорка подарує Вам натхнення та нові ідеї для вашої краси.

Коли мова заходить про весільні зачіски, все має бути ідеально, проте, немає гірше видовища, ніж коли волосся нареченої затягнуті таким чином, що виглядають неприродно. У той же час, потрібно прагнути уникати зайвої химерності, адже ще велика Коко Шанель зробила простоту синонімом елегантності. Якщо у вас шикарне плаття, то цілком достатньо однієї прикраси до досить суворої класичної зачіски.

Стиліст Джовані Джунтолі (Giovanni Giuntoli) віддає свою перевагу м'якості і жіночності у весільних зачісках. "Коли мова заходить про весільні зачіски, ключем до всього є баланс", вважає він.

Модні весільні зачіски фото з Нью-Йорка


Несподіваною тенденцією весільних зачісок стали варіації з "кінського хвоста", які тепер підходять не тільки для юних дівчаток, щоб відчути себе принцесою свята. Навіть знаменитості вибирають зачіску-хвостик для великих світських заходів.


Замість гумки хвостик покривається прядкою волосся або використовуються білі або кольорові шовкові стрічки.


Зачіска-булочка в стилі 60-х знову на піку моди. Класичний вузол на потилиці з грайливим хвостиком ззаду - це шикарний вибір, який ідеально підходить під будь-який наряд. Стиль Керрі з серіалу "Секс у Великому Місті", якщо ви не боїтеся бути сміливою, адже бути модними бажають усі.


Не варто недооцінювати чарівність класичної зачіски-банан, яка тріумфально повертається і здатна зробити будь-яку жінку шикарною і стильною.


Всі весільні зачіски створені з використанням професійної косметики Redken.


Дивіться далі