Модне жіноче пальто осінь - зима на фото

Розглянемо на фото наймодніші моделі жіночих пальто сезону осінь-зима. А також наймодніші кольори і силуети пальто. З'ясуємо, які модні фасони пальто підійдуть вашому типу фігури.

Силуети модних пальто

Найпопулярніші силуети модних жіночих пальто: овальний силует, силует трапеція, силует пісочний годинник, витягнутий прямокутник (олівець) і вільний силует. Розглянемо кожен із цих силуетів детальніше на фото і з'ясуємо якому типу фігури вони підходять.


Овальний силует пальто - данина моді 60-х років. Максимально широка точка знаходиться по центру цієї моделі пальто. Такі силуети добре підходять струнким дівчатам тому що додають потрібний в області стегон обсяг.


Пальто силуету трапеція. Це може бути пальто, як з розширенням до низу, так і з розширенням до лінії плечей. Якщо перший силует підходить практично всім (а особливо, власницям фігури "перевернутий трикутник"), то другий варіант варто взяти на озброєння високим дівчатам з типом фігури "трикутник" (груша, гітара тощо). Це візуально нівелює різницю між лінією плечей і лінією стегон, роблячи фігуру більш гармонійною.


Пальто силуету пісочний годинник. Такий силует не тільки самий модний, але і самий жіночний, до того ж підійде будь-якому типу фігури. Якщо у ви невеликого росту, то краще підібрати пальто довжиною до колін або вище. Не забудьте про підбори.


Якщо ви не носите взуття на каблуках, зверніть увагу, на пальто вільного силуету і силуету прямокутник. Такий силует підійде практично будь-якому типу фігури. Але якщо ваш зріст нижче середнього, вибирайте більш короткі моделі пальто.


Довжина модних пальто

Довжина пальто цього сезону може бути найрізноманітнішою. Від пальто-жакетів по пояс, до максимально довгих пальто. Незмінно популярна класична довжина (близько коліна).


Кольори модних пальто

Фаворит цього сезону - коричневий колір і всі його відтінки. Від світло-верблюжого до кавового. Не менш популярні захисні, сірі та вугільні відтінки. Яскравих кольорів не так багато, як хотілося б, і найпопулярніші з них: синій, жовтий, баклажановий, сливовий, темно-червоний. З малюнків найбільш популярні клітинка і смужка.


Стиль модних пальто

У цьому сезоні мода на пальто підпорядковується загальним тенденціям, а значить в моді пальта в стилі 70-х і 40-х, пальта в чоловічому стилі, мілітарі і етно-шик. Зверніть увагу, на пальто-накидки, пальто з прорізами для рук в англійському стилі, а також в'язані пальта.


Деталі й матеріали модних пальто

Жіноче пальто цього сезону може зшито з вовняної тканини, включаючи твід, букле. Популярні пальто зі шкіри та трикотажу. У своєму гардеробі краще мати всі види пальто і надягати їх залежно від вашого настрою і погодних умов.

Вся увага на деталі модних моделей пальто:
хутряні вставки (манжети, комір)
щільне драпірування
волани
відсутність рукавів
максі-довжина


Анастасия

Дивіться далі