Модні блузки: фото 50 модних блуз

Представляємо вам самі модні моделі блуз цього сезону. Блузки для вечірнього виходу, для офісу і на кожен день. Розглядаємо на фото і обговорюємо модні блузи сезону!

Жіночні блузки

Блузка цього сезону зроблена з повітряного матеріалу (шовк, шифон, сатин) та декорована воланами або бантами, а також складним драпіруванням. Must-have сезону мереживна блузка без рукавів.


Модні блузки в стилі мілітарі

Це може бути блузка захисного кольору, а може бути ніжного кольору, але з атрибутами мілітарі-стилю (погони, подвійний ряд гудзиків, кишені). Не забудьте засучити рукава, для створення більш модного образу.


Модні білі блузки

Незмінно популярні білі блузки з ухилом в пудрові, молочні відтінки. Легкий вінтажний відтінок, а також прозорість блузки вітається.


Модні блузки без гудзиків

Блузки без гудзиків стали частиною модного образу цього сезону. Оцініть її зручність і ви. Така блузка може бути по-чернечому суворою, а може бути повністю прозорою ...


Строгі блузки, сорочки

Мабуть, найбільш затребувана частина, як чоловічого, так і жіночого гардеробу - проста сорочка. Ідеально впишеться в будь-якій офісний стиль. Вибирайте сорочки складних відтінків (сталевий, чайна троянда, брудно-блакитний, лавандовий) або в дрібну смужку. Для відпочинку вибирайте сорочки в богемному стилі або стилі мілітарі.


Модні блузки на кожен день

Як правило це легкі повітряні блузки з квітковими принтами. Часто в романтичному стилі або стилі хіпі-шик.


Акценти модної блузи

Модні блузки в цьому сезоні легко впізнати по вставкам з мережив, оригінальним манжетам, комір-стійка, відсутності ворота, прозорості, численним драпіруванням і асиметрії.


Анастасия

Дивіться далі