Топ-10 найменш улюблених чоловіками речей в жіночому гардеробі

Для чого одягається-вбирається сучасна жінка? За логікою речей для того, щоб подобаєтися сильній статі. Але сучасна дама часом так захоплюється гонкою за модними тенденціями, що зовсім забуває про бажання бути привабливою для свого чоловіка. Часто купівля нових предметів гардероба перетворюється на прагнення виділитися, здивувати подругу чи просто відчувати себе комфортно. Але виявляється, далеко не кожен модний тренд, який жадібно вбирають і поспішають одягти на себе пані, сучасні чоловіки знаходять привабливим.

Деякі актуальні модні акценти жіночого гардеробу останніх сезонів сильною половиною залишилася незрозумілою, дратують або навіть смішать їх.

Глобальна претензія в бік стилю одягу сучасної дами більшістю чоловіків зводиться приблизно до наступного: чоловіки не люблять жінок, схильних до модних тенденцій. Вони співчутливо дивляться на панянок, що метаються в пошуках модної новинки. Їх дратують дівиці, що одягають на себе все краще і відразу, без урахування того, чи дійсно всі модне пасує його володарці. Сильній статі куди краще індивідуальність пані та вироблення власного стилю, який підкреслює всі її жіночі гідності і приховує недоліки.

Але хотілося б конкретики. Тому звернімося до чоловіків з проханням назвати річ у модному нині жіночому гардеробі, яка здається смішною, некрасивою, псує жінку або просто не подобається. У підсумку отримуємо горезвісний рейтинг самих асексуальних на думку чоловіків деталей жіночого гардеробу, який і пропонується Вашій увазі.

1. Лідирують у нашому своєрідному хіт-параді штани зі спущеним середнім швом афгані, або шаровари, як їх ще прийнято називати. Виявляється, у чоловіків такі брюки викликають стійку асоціацію з переповненим підгузником на дорослій жінці.


2. Як це не дивно, на почесному другому місці - великі окуляри. Чоловікам чомусь здається, що вони приховують за собою синці під жіночими очима.


3. На третьому місці розташувалися босоніжки а-ля сандалії стародавніх римлян. На думку більшості чоловіків, жіноча ніжка виглядає в такому взутті брутально і нагадує про бої гладіаторів.4. На четвертій позиції - легендарні легінси. Чомусь чоловіки вважають, що в них жінка виглядає лякаюче вульгарно.


5. На п'ятому місці зручно влаштувалися дуті спідниці-ліхтарі, які на думку чоловіків просто таки спотворюють жіночі фігури і повинні негайно бути виключені з жіночого гардеробу.


6. На шосту позицію сильна стать поставила стиль емо. На думку дорослих чоловіків, дівчина, що дотримується цього стилю, більше схожа на безстатеву інопланетну істоту, ніж на привабливу жінку.


7. Сьома сходинка дісталася комбінезонам. Ох, і накопичилося невдоволення у чоловіків до цієї деталі жіночого гардеробу! І робу він, бач, їм нагадує, і жінка більше в ньому скидається на королеву бензоколонки. А що до елегантних трикотажних або струмуючих комбінезонів, то вони лякають сильну половину людства утрудненням при роздяганні жінки в такому вбранні.


8. Восьме місце, напевно здивує багатьох. Чоловікам не подобаються жіночі сумки! Ну, не всі, звичайно. Але, наприклад, сильну половину людства дуже дратували різного роду дитячі девайси кшталт плюшевих іграшок на сумці дорослої жінки. А ще не подобається чоловікам, коли під спортивний одяг дівчина вибирає гламурну сумку. Не в фаворі у хлопців і об'ємні сумки, які так обожнюють жінки за їх місткість і багатофункціональність.


9. Дев'яте місце відведено топам і сукням з відкритою спиною. Виявляється, чоловіки зовсім не вважають жінку в них сексуальною. Навпаки, вони знаходять, що подібний одяг псує жіночу фігуру.


10. Десяте місце отримав самий несподіваний претендент - шорти. Виявляється, на думку сильної статі, цей предмет гардеробу мало кому йде взагалі. Причому  маються на увазі шорти абсолютно будь-якої довжини. За спостереженнями чоловіків, зі ста дівчат, які носять шорти, тільки п'яти вони дійсно йдуть! На інших - за запевненнями чоловіків, шорти виглядають як спортивні штани.


Шок? Ще який! Що ж нам залишається носити, дорогі дами? Так багато всього! У зону чоловічої немилості не потрапили ділові костюми, джинси, спідниці та плаття класичного крою, туніки, блузи, болеро, взуття на підборах і на танкетці. Так що є надія в цьому сезоні все ж залишитися привабливою в очах сильної статі!

Наталья Гришко

Дивіться далі