Вибираємо вязані плаття!

Відомо, що мода - це не просто новинки і тендеції, мода є дзеркалом своєї епохи. Вязані плаття - саме характерне і наочне відображення нашого часу. «Мода виходить з моди, а стиль - ніколи».

Ці слова є епіграфом до великої і значимої частини нашого гардероба - вязаного плаття. Сукня - втілення жіночності і стилю, а вязані сукні - це стиль особливо незвичайний. 

Ви можете не побоюватися, що будете на когось схожою: адже вязані сукні - неповторні. Якщо ви бажаєте висловити свою жіночність, свою індивідуальність, свій настрій, то вязана сукня - підійде вам для цього. 

Буває, що вязані сукні відступають під натиском модних ідей, але ніколи не пропадають з моди зовсім, і неодмінно повертаються знову, як невід'ємна частина гардеробу прекрасної жінки. 

Тепле плаття 

Будь-яке вязане тепле плаття - ексклюзивне і неповторне. Жінка у сукні завжди виділяється з натовпу. Чим унікальніше модні тенденції, тим швидше вони проходять, і модельєри знову повертаються до прекрасних образів нев'янучої класики, до яких відносяться і вязані плаття. Навіть одну модель вязаного плаття не можна зв'язати ідентично, а значить вязана сукня буде завжди на піку моди. 

Осінні, зимові, літні плаття ... 

Вязана сукня підходить для літа, осені, весни та зими. Для літа можна зв'язати легке плаття гачком, а для холодних зимових днів підійде тепла сукня з вовни - що може бути тепліше і затишніше! 

Трикотажні і вязані плаття 

Моделі в'язаних і трикотажних суконь дуже різноманітні. Для щоденного життя, для свята, для поїздки на природу або ділової зустрічі. Вязані сукні зроблять вас елегантною та сексуальною в будь-якій ситуації, дозволять вам виглядати максимально ефектно! 

Звичайно, ви можете знайти моделі в'язаних суконь в інтернеті і зв'язати сукню самостійно, але якщо у вас не часу на це, то можете вибрати вязану сукню в магазині. 

Вязані  плаття на фото
З чим носити?


Представлені моделі в'язаних суконь від Victoria's Secret.    

Дивіться далі