Революційні купальники від Kiniki - засмага без білих смуг

Британська компанія Kiniki, що виробляє купальники та інші пляжні аксесуари, створила для своїх купальників унікальний матеріал Трансол, який завдяки мільйонам мікроотворів пропускає до 80% ультрафіолету від сонячних променів. Таким чином, купальник забезпечує рівний загар і не залишає неестетичних білих смуг на шкірі. Колекція купальників з цього нового запатентованого матеріалу, який більше ніде не використовується, називається Tan Through.

У колекції бренду представлені чотири розцвічення в леопардовому і абстрактному стилі, також можна вибрати купальник бікіні або цільний купальник, і доповнити його аксесуарами у вигляді парео. Представлені також і чоловічі моделі плавок. Коштують незвичні купальники Kiniki порівняно недорого - від 17 до 34 англійських фунтів. Не дивно, що революційні купальники буквально змітають з прилавків. 

Тим не менше, про запобіжні заходи забувати не варто. Як відомо, тривале перебування на сонці може викликати ризик виникнення ракових захворювань, тому з купальником або без, обов'язково користуйтеся сонцезахисними засобами.Дивіться далі