Купальники від модного бренду Gottex

Нова колекція купальників від бренду Gottex - це модні і стильні купальники, які на сьогоднішній день вважаються купальниками «від кутюр». Прихильницями цього модного бренду, що випускає елітні купальники, є модні і популярні знаменитості. Нова колекція купальників від бренду Gottex по справжньому яскрава і шикарна, вона напевно припаде до душі багатьом модницям.
  
Gottex - це ізраїльський бренд, своє існування він почав ще наприкінці 40-х років. На сьогоднішній день бренд Gottex випускає елітні і шикарні купальники, які люблять такі знаменитості як Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) і Наомі Кемпбелл (Naomi Campbell). Сьогодні купальники від бренду Gottex є безсумнівним символом розкоші, компанія витрачає великі кошти на розробку нових матеріалів і технологій, крім того, варто відзначити, що більше половини купальників в колекціях бренду Gottex виготовлені вручну. 

Нова колекція від Gottex як завжди дуже модна і шикарна. У колекції  можна знайти модні купальники з яскравими принтами і класичні однотонні моделі купальників, а також купальники з елегантним квітковим малюнком, тропічними і тваринними принтами. Деякі моделі купальників прикрашені стильним аксесуарами. Купальники від бренду Gottex неодмінно зроблять будь-яку жінку красивою і елегантною, вони будуть ідеальні як для простого відпочинку на пляжі, так і для пляжних вечірок, до них ідеально підійдуть гарні прикраси, прозорі туніки і літні босоніжки на високих підборах.Дивіться далі