Як швидко схуднути. Ділимося секретами похудання

Як швидко схуднути? Це питання дуже актуальне при нинішніх стереотипах про красу худоби і  стрункості. Отже, як же швидко скинути вагу?

Даючи поради та рекомендації - ми хочемо попередити - швидко, це не означає, що надовго. Справа в тому, що швидке схуднення в організмі людини можливе лише за рахунок таких його ресурсів - як вода, м'язова тканина, шлаки (прибрати їх з організму набагато простіше ніж жир). Жирова тканина не здатна розщеплюватися і утилізуватися в обсягах більше ніж 300 грам на добу. 
Так що якщо ви вирішили схуднути - то варто це робити лише для якийсь події - типу весілля або відпустки. Тільки в цих випадках ваші зусилля щоб скинути вагу будуть виправдані - "Хоч один день, але королева"! 

Прийоми схуднення. 

Жири по мінімуму! 

Жир - це зло! І чим менше зла - тим краще для вашої фігури. Для швидких результатів багато фахівців радять скоротити в раціоні жири. Причому всi. Їхня частка в денному раціоні повинна складати не більше ніж 25 грамів - і то це за рахунок риб'ячого жиру вранці натщесерце! (Це короткостроковий прийом для "швидкісного схуднення", нашому організму для активної життєдіяльності потрібно більше жирів). 
Дотримуватися такого обмеження стоїть не довго - не більше двох-трьох тижнів. Інакше можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям. 

Ні солодощам! 

Ворог номер один - це цукор! Фруктоза теж хороша - вони викликають викид інсуліну в кров, що в свою чергу провокує підвищений апетит і відкладення жирових запасів. 
Так що виключаємо зі свого раціону всі солодке. З молоком теж варто бути акуратніше, швидко скинути вагу воно вам не допоможе, в його складі є особливий молочний цукор - лактоза, який теж здатен спровокувати ваше збільшення в обсягах. 

Все що перероблено - в їжу не годиться! 

Під переробкою розуміється будь-який вид кулінарної маніпуляції з їжею - варіння, смаження, консервування. Чіпси, соки в пакетах, горішки обсмажені з сіллю - все це не ваша їжа. Скинути зайві кілограми і схуднути від цього навряд чи вийде. Справа в тому, що після переробки склад цих продуктів змінюється не в кращий бік. Корисні та поживні речовини вбиваються, а шкідливі додаються. Будьте пильні. 

Різко скоротіть вуглеводи! 

Це шоковий прийом, який приносить відмінний ефект. Справа в тому, що при дефіциті вуглеводів йде вивільнення рідини з жирових клітин. Клітини без рідини стають меншими і тонше, а ви стрункіше і худіше - це відмінний прийом, якщо треба схуднути швидко. Але не варто зловживати цим прийомом - не більше двох тижнів. Організму важко отримувати енергію з білків і жирів, і у вас можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям. 

Активніше треба бути, товариші! 

Щоб худнути одних маніпуляцій з їжею мало. Дієта це звичайно добре, але без спортивних навантажень вона дасть лише половину очікуваного ефекту. 
Які фізичні навантаження допоможуть? Всі кардіонагрузкі. Тобто аеробіка, біг, велотренажер. Причому не менше шести разів на тиждень. Не забувайте про високу інтенсивність - ваш пульс повинен зашкалювати. І не менш 40 хвилин, а краще годину. 

Білки допоможуть! 

Активне вживання білка дає вам таке: при розщепленні білка ви будете втрачати воду з жирових тканин - а значить допоможе вам скинути зайву вагу, білок є будівельним матеріалом для ваших м'язів - швидко схуднути ви зможете без втрати своїх м'язів. Скільки потрібно вживати білка? Приблизно 1,6 грама на кілограм вашої ваги. Який білок вживати? Чистий, без домішки жирів. А це означає - протеїнові порошки вам на допомогу! Можна дозволити собі нежирну рибу та знежирений сир. 

Вода! 

Ви п'єте звичайну негазовану воду? Треба. Цей простий прийом дозволить вам скинути пару кілограмів, не застосовуючи особливих зусиль. Справа в тому, що надлишок води в організмі (близько трьох літрів) призводить до вироблення гормонів стресу, які в свою чергу, прискорюють процеси спалюванню жирів. Пийте чисту негазовану воду протягом дня і вам вдасться скинути зайві кілограми і схуднути. 

Калорійність раціону повинна змінюватися. 

Калорійність раціону - це та кількість енергії, яку ми отримуємо з їжею щодня. Калорійність повинна постійно змінюватися, щоб скинути зайву вагу наш обмін речовин повинен працювати на своєму максимумі. А низька постійна калорійність раціону гальмує його діяльність і заважає нам худнути і скинути зайву вагу. Повільний обмін речовин сповільнює всі процеси в організмі, а будь-яку  їжу складує на жирові запаси. Не допускайте цього. Ваша щоденна калорійність повинна мінятися від 1 900 кк на добу до 1 300 кк. Причому харчування має бути дробовим і частим. 

БАДи. 

Щоб схуднути наш організм повинен бути здоровий і бадьорий. Фізичні навантаження дають про себе знати при обмеженому раціоні. І тут на допомогу приходять харчові добавки. Не нехтуйте прийомом вітамінів. Варто додати до свого раціону БАД - клітковину, щоб ваш кишечник добре працював. Амінокислоти допоможуть з гідністю проводити тренування. Не зловживайте діуретиками - вони хоч і дають швидке зниження ваги, але можуть викликати проблеми з нирками і дисбактеріози. 

Не солимо! 

Знову про рідину в жирових клітинах. Щоб швидко схуднути виключіть зі свого раціону натрій - сіль. Вона є причиною затримки води в організмі. Сіль зараз присутня скрізь: напівфабрикати, соуси, майонези, консерви. Виключіть всі ці продукти і тоді у вас вийде швидко схуднути. Виключеня солі з раціону здатне позбавити вас від 4 зайвих кілограмів. 

Ну що, починаємо?
Швидко схуднути це не складно. Складніше утримати результат. І якщо всі ці прийоми виконувати  і активно займатися спортом в подальшому, то можливо, втрачені кілограми до вас більше не повернуться.

Дивіться далі