Модні сонячні окуляри - родзинка стилю!

Сонцезахисні окуляри - це не просто черговий аксесуар в жіночому гардеробі. Це стиль - стиль елегантної, розкішної та впевненої в собі жінки, до ніг якої чоловіки кидають свою любов.


Може це переконання ми винесли з старих американських журналів, в яких спекотні красуні в сонячних окулярах лежать на шезлонгах біля океану; може з французьких чорно-білих фільмів Фелліні; може з радянського дитинства, де окуляри вважалися елементом «буржуазної культури», а може з сучасних глянсових журналів, в яких надруковані фотографії зірок, що закривають свої обличчя окулярами від всюдисущих папараці ... 

Саме тому, як тільки починає танути перший сніг, а крізь хмари пробиваються боязкі промені сонця, у жінок з'являється величезне бажання, і законний привід купити собі чергову пару сонцезахисних окулярів. Ну не може окулярів бути багато! 

Для весняно-літнього сезону дизайнери постаралися на славу, представивши на глядацький суд свої колекції. 

Модні окуляри в стилі 80-х. 

Величезні лінзи неправильної округлої (або якщо так можна виразиться полуквадратної) форми коричнюватих і димчастих відтінків, тонка оправа з металу або пластику, вузенькі дужки з того ж матеріалу звичайної або вигнутої форми (колекція окулярів Victoria Beckham, Botegga Veneta, Gianfranco Ferre, Tom Ford, Balenciaga, YSL); 

Окуляри з великими округлими лінзами невеликого затемнення, з вузькими або средніми дужками і оправі з пластику (Окуляри від Fendi, Marc Jacobs, Jil Sander); 


Модні окуляри в стилі 60-х повертаються: Stella McCartney, Marni, Alexander Wang, Chloe; обрали для своїх колекцій стиль ретро: оправа окулярів нагадує окуляри Жаклін Кеннеді та Елвіса Преслі (наприклад, Alexander Wang представив навіть пару моделей, в якій верхня частина оправи розширюється у напрямку до скронь, утворюючи трикутник). Загальні тенденції цих моделей - сильно затемнене скло, пластик оправа середньої широти і такі ж дужки чорного кольору. Ідеальний варіант, який втілює в собі всі вимоги - легендарні окуляри Wayfarer. 

А от модний бренд Carrera вирішив продовжити в цьому році випуск сонячних окулярів у формі «крапля», настільки популярних в минулому сезоні. Правда, елегантна металева оправа замінена пластмасовою i пофарбована в яскраві кольори (білий, жовтий, оранжевий). Такі моделі окулярів ідеально підходять для любителів спортивного стилю і молоді. 

Як бачимо, вибір окулярів різноманітний як ніколи. Сміливі кольорові рішення, різні фактури та конфігурації оправи, поєднання стилів: здається, що ніщо не зупинить політ дизайнерської фантазії. Справа залишилася за малим - зайти в модний бутік або замовити по Інтернету підходящий екземпляр модних сонцезахисних окулярів!

Дивіться далі