Активоване вугілля від прищів

В Інтернеті дуже часто пишуть про активованне вугілля. I для схуднення воно, і від похмілля рятує, і ось навіть прищі лікує. Ми вирішили розібратися: чи це так? Сьогодні поговоримо про ефективність застосування активованого вугілля від прищів.

Як активоване вугілля допомагає позбутися від прищів? 

Активоване вугілля - це адсорбуючий засіб, який виводить токсини з кишечника, допомагаючи тим самим його ефективному очищенню. Чистий кишечник, правильна робота шлунково-кишкового тракту і повноцінне харчування - ось основні складові красивої здорової шкіри обличчя. Активоване вугілля не панацея від прищів, але допомогти зменшити їх кількість може. Укупі з правильним доглядом за шкірою обличчя і дотриманням дієти (нi жирному і смаженому!) допоможе прибрати їх зовсім. 

У яких випадках його застосування виправдане? 

Причиною появи прищів можуть бути порушення в роботі внутрішніх органів. Так, прищі на лобі і підборідді говорять про неполадки в роботі шлунково-кишкового тракту. Якщо у вас прищі з'являються саме в цих частинах обличча - цілком можливо, що активоване вугілля допоможе від них позбавитися. 

Як застосовувати активоване вугілля від прищів 

Ви можете спробувати 2 схеми прийому вугілля: 

1. Щоранку протягом одного тижня зранку випивайте по 1 таблетці активованого вугілля на кожні 10 кг своєї ваги. Тобто якщо ваша вага 52 кілограми, випийте 5 таблеток. Якщо вага велика (від 70 кг), починати краще не з 7-9 таблеток, а з 3-4, поступово збільшуючи дозу. 

2. Випивати по 2 таблетки активованого вугілля 3 рази на день протягом 10 діб. У цьому випадку пити таблетки потрібно за 1,5-2 години до їжі або через 1-2 години після неї. 

Якщо після курсу прийому вугілля, прищів не стало менше, спробуйте пропити курс засобів для нормалізації мікрофлори кишечника, а також зверніться до фахівця по захворюваннях шлунково-кишкового тракту. 

Протипоказання 

Активоване вугілля не можна застосовувати при виразкових ураженнях шлунково-кишкового тракту (у тому числі виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, неспецифічному виразковому коліті), кровотечах із шлунково-кишкового тракту, одночасному призначенні антитоксичних лікарських засобів, ефект яких розвивається після всмоктування (метіонін і ін.) Справа в тому, що адсорбує активоване вугілля не тільки шкідливі (токсини і отрути), але й корисні речовини (вітаміни, жири, білки), а це може призвести до запорів або діареї. З цієї ж причини не можна вживати вугілля тривалий час.

Дивіться далі