Модні зачіски для підлітків

Світ підлітків - це цілий всесвіт, де кожен себе бачить зіркою. Але, як правило, місця в перших рядах уже зайняті дорослими, потіснити яких мало кому вдається. Але тінейджери не здаються, з усіх сил намагаючись довести найдавнішу теорему, що вони самі-самі.
І для доказів цієї теореми використовують усі підручні засоби: від рваних джинсів до ірокезів на головi.Мудрi батьки терпляче перечікують «хвороби зростання», справедливо вважаючи, що «і це пройде». Однак, підлітки, істоти вразливі і захоплюються, тому пускати все на самоплив не варто. Дорослі повинні тактовно і ненав'язливо прищепити смак і відчуття міри юним бунтівникам. А ми допоможемо. 

Новий сезон 2010 не приніс кардинальних змін в образ підлітків. Та власне - все теж саме, що й було 10, 20, 30 і 40 років тому. Все, що могло вразити уяву, вже вразило. Залишилося тільки підкреслювати власну неповторність за допомогою кольору, форми і макіяжу. 
Залежно від того, чим займається підліток і якому неформальному об'єднанню належить, можна підібрати відповідну зачіску. 

Стиль емо виник не так вже давно. Для них характерна чорно-рожева гама в усьому, і в стрижках теж. Тому, беручи до уваги останні дефіле з модних показів у Парижі,  навіть найприскіпливіші тінейджери зможуть підібрати собі пару варіантів. Волосся з яскраво-рожевими прядками буде актуальне в тусовці і не викличуть роздратування у викладачів. 


Шанувальникам похмурого готичного стилю будуть досить до речі прямі, каскадні стрижки. З чорним кольором, правда, мало що можна зробити, єдине, що варто порадити готам, це користуватися якісними фарбами, які не зіпсують красу волосся і не змусять надалі їх лікувати. З огляду на загальну тенденцію довгого прямого волосся в молодіжній моді, готи, ймовірно, будуть у захваті від градуйованих стрижок з агресивними загостреними кінцями. Знову ж таки чорний колір вигідно підкреслює графічні лінії стрижок і укладок. 

Для вчених романтиків, які вірять в перемогу добра над злом, цих зворушливих наслідувачів аніме, модні зачіски для підлітків - один з найпростіших способів показати, хто ти є насправді. Анімелс можуть собі дозволити і розпатлані кучері, і довгі хвости, і різнокольорові каре. Власне, це одна з найяскравіших і найпривабливіших молодіжних течій. Вони і в спілкуванні відкриті, безпосередні і життєрадісні. Виховувати їх не має сенсу, та й герої мультиків, яким вони наслідують, теж милі. Навіть якщо є агресія, то вона обов'язково буде покарана. До речі, аніме - це відмінний привід батькам і дітям стати ближчими один до одного. Подивіться ввечері пару фільмів разом і переконайтеся, що це не дешеве штампування, а серйозне кіно, яке заслужено займає перші рядки на різних кінофестивалях. 


Різним прихильникам важкого року і панк-року теж є чим себе потішити. У моду повернулися рвані джинси, ланцюги та ірокези. Щоправда, вони вже не так шокують навколишніх як 20 років тому, але увагу привертають однозначно. 

Численні і непереможні протягом уже більше десятка років хіп-хопери і репери теж можуть порадіти, стрижки з «трафаретами» дивно різноманітні. Вони однаково ефектні як на головах хлопців, так і в якості елементів зачіски у дівчат. 

Ну і звичайно, улюбленець підростаючої молоді - гламур. А куди ж без блиску розкоші в нашому світі? Для любителів нічних тусовок і танців до упаду перукарі підготували просто карколомні варіанти: фарбування пір'їнками, колорування, мелірування, освітлення. У моді супер-гламурні кучері в стилі Анжели Девіс і абсолютно гладкі глянсові головки. У виборі кольору немає жорсткого диктату, але знову ж таки лідирують блонд і рудий. Причому на тлі майже «природних» тонів припустимі яскраві неонові прядки. Стрижки можуть бути в виконані в будь-якій техніці, з будь-якими креативними елементами. Боб, каре, асиметрія, кучері, прямі й косі чубчики, коси і стрижки майже під «нуль» - ось далеко не повний список модних зачісок для підлітків. 


Вечірні зачіски відрізняються підкресленою простотою, яка досягається віртуозним плетінням кісок. Модні зачіски для підлітків у вечірньому варіанті, це майже теж саме, що і для дорослих, тільки з більш «дитячим» макіяжем. Такий образ дуже вигідно підкреслить молодість і красу на випускному балу й приверне увагу на дружній вечірці. 

Окремо варто сказати про моду для хлопчиків ... пробачте, для юнаків. На щастя молоді люди стали більш ретельно стежити за своєю зовнішністю і пильно стежать за останніми новинками. Юним джентльменам радимо звернути увагу на те, що зараз в моді середньої довжини волосся, яке недбало укладають, прикриваючи очі. Що змушує володаря дещо з погордою поглядати на навколишній світ. 


Модні зачіски для підлітків сьогодні - це класичне каре i популярні каскадні стрижки. Мамам в даній ситуації потрібно тільки підказати своїм чадам, яка з зачісок краще підійде її дитині. І поступово, не чинячи тиску, потрібно пояснювати підростаючому поколінню, «що таке добре і що таке погано». А всі ці хвороби росту: емо, панки, готи, репери ... все це пройде. Коли-небудь.

Наталья Торопова

Жіночі Штучки з сайту:  JustLady.Ru

Дивіться далі