Прості зачіски на кожен день

Якщо вірити великому літературному класику, чудово в людині, а особливо, у дівчини, повинно бути все, включаючи і зачіску. Прості зачіски на кожен день для волосся середньої довжини дозволяють їх власницям змінюватися в лічені хвилини і ставати ще більш чарівними і неперевершеними.
Прості зачіски на кожен день за 30 секунд 


Для цієї зачіски потрібно дві еластичні гумки для волосся і десять-дванадцять шпильок. 
Зробіть два високих кінських хвоста по обидва боки голови і закріпіть їх еластичними гумками для волосся. Закрутіть кожен хвостик в джгут і оберніть навколо його власного підстави. Закріпіть отримані маленькі пучки шпильками. Кінчики волосся можна як акуратно сховати в пучки, так і залишити задерикувато стирчать в сторони. 

Прості зачіски для середнього волосся за 60 секунд 

Все, що потрібно для цієї простої зачіски для середнього волосся, - це дві красивi шпильки-затискача чи дві дерев'яні довгі шпильки. 
Зберіть волосся в хвіст, закрутіть все волосся і підійміть закручений хвіст нагору. Рівномірно розподіліть волосся вздовж голови і акуратно сховайте кінчики волосся в закрученe волосся, знову розподіливши кінчики волосся вздовж голови вже у зворотному напрямку. Закріпіть  зачіску за допомогою шпильок-затискачів зверху з двох сторін або довгих шпильок у східному стилі хрест-навхрест.

Як зробити просту зачіску за 1 хвилину 

Для того, щоб виконати елегантну зачіску для волосся середньої довжини за 1 хвилину, вам знадобиться: дві еластичні гумки для волосся, проста вузька чорна стрічка довжиною близько метра, три-чотири шпильки і лак для волосся. 
Акуратно розчешіть волосся пальцями, щоб волосся не виглядало занадто прилизаним, і зберіть їх у хвіст. Закріпіть хвіст гумкою для волосся і просуньте стрічку через гумку. Заплітаючи волосся в косу разом з половиною стрічки і закріпіть кінець коси гумкою для волосся. 
Оберніть косу навколо основи хвоста, щоб вийшов великий пучок і закріпіть його шпильками. Зав'яжiть кінці стрічки в красивий кокетливий бант збоку від пучка.

Ця проста жіноча зачіска для волосся середньої довжини чудово підійде як до маленької коктейльної сукні, так і до повсякденного одягу. 

Дайте волю своєї фантазії і експериментуйте! Міняючи зачіску і, як наслідок, імідж, ви завжди будете виглядати непередбачувано. 

Алеста

Дивіться далі