Плаття з корсетом

Плаття з корсетом знову в моді. І це дуже здорово, адже таке плаття робить талію стрункішою, а груди пишніше. Плаття з вшитим корсетом підійде худенькiй дівчині, щоб підняти груди і візуально зробити фігуру більш пропорційною, а повнiй допоможе зменшити талію і приховати складки на животі.

Весільні плаття з корсетом 

Збираєшся під вінець? Весільна сукня з корсетом буде як не можна до речі. Ну, а щоб на самому головному святі життя бути чарівною при виборі плаття з корсетом зверни увагу на поради: 

1. Плаття з корсетом ідеально підійде дівчатам, у яких невеликi груди. Однак, якщо у тебе пишні груди - це ще не привід відмовитися від корсета. Якщо у тебе фігура-банан - таке плаття буде виглядати дуже виграшно. 


2. Якщо тобі не підійшло одне плаття з корсетом, інше може підійти! Тут важливо якиї корсет, як і з якого матеріалу він зроблений, скільки кісточок і яка його конструкція. У корсет можуть бути вшиті чашечки для грудей, а можуть бути і не вшиті. 


3. Після примірки весільного плаття з корсетом спробуй потанцювати трохи під веселу музику, присісти за стіл, на диван, походити по весільному салону - так ти зрозумієш твоє воно чи ні. 


4. Якщо сукня з пайєтками, зверни увагу, щоб вони не стикалися зі шкірою і не підходили прямо до краю корсета - вони можуть натерти шкіру. 


5. Оптимальний варіант - це весільна сукня з окремого корсета і спідниці ... У цьому випадку вага спідниці (а це як ніяк найважча частина наряду) не лягає на корсет і не відтягує його вниз ... Якщо ж платті злите корсетне і відкрите, то дуже важливо правильно його зашнурованих ... На початку шнурування необхідно затягнути верхню частину корсета і зробити в першому хрестику шнурування вузлик, який допоможе зафіксувати груди в потрібному положенні ... При русі шовковий шнурок без закріплення з'їжджає і послаблює корсет у верхній частині, а нижню навпаки затягує ... У результаті корсет у верхній частини відходить, і сукня починає сповзати ... Ось чому довірити шнурування корсета потрібно подрузі. 

Вечірні плаття з корсетом 

Коко Шанель та Поль Пуаре вважали, що корсет і вечірня сукня - дві несумісні речі. Завдяки їм про корсеті забули на кілька десятиліть. І лише недавно він повернувся, щоб робити жінок красивими і спокусливо стрункими. Вечірні сукні з корсетом зроблять свято по-справжньому урочистим. 


Короткі плаття з корсетом 

Коротке плаття з корсетом - чому б і ні?  Дивіться на фото. 


Плаття на випускний з корсетом 

Наведемо ще трохи фото суконь для випускного вечора.


Дивіться далі