Фітнес в критичні дні. Фізичні вправи на час критичних днів

Жінки, яких не турбують ні болi, ні неприємні відчуття в критичні дні, досить рідко зустрічаються. Багато жінок не можуть обійтися без знеболюючих засобів. Пропоновані нами розслаблюючі фізичні вправи допоможуть вам відмовитися від таблеток і відмінно себе відчувати. Вони поліпшать циркуляцію крові в області таза і зменшать м'язові спазми.

Вправа 1 

Сядьте на п'яти, розведіть коліна в бік, перед собою покладіть валик (згорнута в трубочку ковдра або великий рушник), покладіть долоні на підлогу перед колінами. На видиху витягніть руки і опустіть лоб на ковдру. Затримайтеся на хвилинку. З вдихом підніміться, сядьте на п'яти. 

Вправа 2 

Сядьте на підлогу, схрестивши ноги. Перед собою покладіть валик, він стане опорою під голову. На видиху ковзаєте долонями вперед: витягніть руки і опустіть лоб на ковдру. Через деякий час продовжуйте позу з поворотами в бік: на видиху витягніться уздовж правого стегна і опустіть голову на валик боком, ліве вухо внизу. Затримайтеся на півхвилини. Повторіть в іншу сторону. 

Вправа 3 

Сядьте на підлогу, схрестивши ноги, розташуйте валик ззаду. На видиху опускаєтеся назад, допомагаючи руками. Для зручності руки можна опустити вздовж тіла. Розслабтеся, дихайте рівно, намагайтеся притискати стегна до підлоги. Затримайтеся на 5 хвилин. Відкрийте очі, з'єднайте коліна, поверніться на правий бік. 

Вправа 4 

Сядьте на підлогу, таз знаходиться між стоп. Якщо таз не опускається на підлогу, розведіть коліна ширше, помістіть ковдру як опору. Опустіть таз, допомагаючи руками, опустіть  спину і голову. Якщо є напруга в попереку, додайте ще один валик так, щоб він лежав уздовж хребта. Витягніть руки за головою або опустіть на всі боки. Затримайтеся на 5 хвилин. При підйомі допомагайте собі руками. 

Вправа 5 

Сядьте на підлогу, таз знаходиться між стоп. Витягніть ліву ногу вперед. Опустіть долоні на підлогу і, відштовхуючись, витягніть хребет вгору. На видиху ковзаєте руками вздовж ноги і витягуєтеся вперед. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом піднімайтеся і зробіть нахил до іншої ноги. 

Вправа 6 

Сядьте, витягніть ноги вперед. Зігніть праву ногу в коліні, стопу підтягніть до таза. Покладіть валик впоперек лівої ноги, обхопивши коліно долонями, витягніться вгору вздовж правого стегна. Витягніть руки вперед, намагайтеся просунути корпус вперед і вздовж прямої ноги, захопіть долонями ліву стопу. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом підніміться та зробіть нахил до іншої нозі. 

Вправа 7 

Сядьте на ковдру, розведіть ноги широко в сторони, п'яти в підлогу. З вдихом витягніться вгору, відштовхуючись руками від підлоги, розгорніть корпус до правої ноги. Ліва сідниці залишається добре притиснутою до підлоги. На видиху ковзаєте руками вздовж ноги і витягуйтеся вперед. Затримайтеся на 1 хвилину. З вдихом підніміться і поверніться до центру. Виконайте в інший бік. 

Вправа 8 

З'єднайте стопи, коліна розведіть в сторони (спина рівна, коліна намагайтеся притискати до підлоги.) На видиху нахиляйтеся потроху вперед, витягаючи руки і спину. З кожним нахилом час перебування в позі збільшується. 

Вправа 9 

Помістіть валик ззаду під поперек. На видиху, допомагаючи руками, опускайте спину на валик, очі закриті, рівне дихання, повне розслаблення. Затримайтеся на 5 хвилин.

Дивіться далі