Зачіска «колосок»

Косичка «колосок» повернулася в моду не так давно. Вона була дуже популярна років 10 тому, а потім повільно, але вірно зійшла нанівець, поступивши п'єдестал розпатланому стилю. «Колосок» у своєму старому прочитанні не допускав ніяких відхилень від гладкості, акуратності.
Це була невимовно жіночна витончена зачіска, більш властива або суворому діловому стилю, або урочистому для виходу в світ. Популярність саме для подібних заходів була цілком зрозуміла. Зачіска «колосок» - це типовий приклад невибагливої шикарної зачіски і діловитого офісного укладання. Заплітаючи цю косу, яка, до речі, має назву «французької», в залежності від гардеробу і макіяжу ви створите ваш стиль, більш відповідний ситуації. 

Однак часи настільки суворих правил минули, і канонічна коса нині колоситься в різних варіантах, вписується в багато інших стилей, допускає, і навіть наполягає на сексуальнiй недбалості. 

Остання якість сучасного «колоска» дуже важлива. Скільки дівчат витратили нервові клітини, намагаючись самостійно заплести собі «колосок», знову і знову благаючи о професійних порадах з полегшення настільки хитромудрого процесу. Сьогодні ця проблема відступає, бо розпатланий «колосок» - не огріхи доморощенного стиліста, а модна необхідність. 


Заплітається традиційний колосок за шаблоном. Розчісуємо волосся, свідомо не формуючи проділ, а зачісуючи  назад. Беремо велику прядку з лоба і ділимо її на три рівні прядки. Починаємо плести кіску, поступово при кожному накиданнi беремо додаткову прядку із загальної маси волосся. Чим частіше це робити, тим більш дрібним буде в підсумку ваш «колосок». Коли ви закінчите плести «колосок» на голові, ви можете відразу перехопити  хвостик гумкою або шпилькою, заплести в хвості стандартну косу чи продовжувати плести «колосок», який вийде дуже ефектним. 

Класика не могла за стільки років існування не пізнати хоча б найменших трансформацій. «Колосок» тепер приймає такі форми, які кілька років тому його прихильницям навіть і не снилися. 

Якщо раніше ми обмежувалися однією кіскою, то тепер їх може бути скільки завгодно - від двох з боків голови до безлічі «колосків», які переходять потім у дрібні французькі кіски. Вони схожі з африканськими, але мають кардинальну відмінність,  «колоски» потім перетворюються в найтонші коси. 


Сам вигляд «колоска» також зазнав значних змін. Найголовніше - він отримав довгоочікувану свободу. Якщо ви ще не пристосувалися плести тугий «колосок», то вам це не завадить носити його. Заплетiть його так, як ніби традиційний «колосок» протримався у вас на голові мінімум одну ніч і, цілком природно, розпатланий. Недбало накидайте прядки при плетінні, не затягуйте волосся сильно, випустіть кілька тонких пасм, що обрамляють обличчя. Така коса особливо здорово виглядає на світлому або мелірованному волоссі. Створюється враження приголомшливої гри світла, глибини кольору, а розпатланий вигляд - вже не прикре невміння, а виразна грайливість і спокусливість. 

Повагу «колоску» можна віддати і не збираючи в нього все волосся. Літня зачіска припускає розпущене волосся, і можна, відокремивши у лицьовій зони невелику прядку, заплести найтонший «колосок», відводячи його назад, закріплюючи невидимкою або зовсім залишаючи вільним. Краще зробити два таких «колоска», можна навіть несиметричних. 

Коса вважається атрибутом романтично-налаштованих дівчат, що демонструють ніжність і жіночність. Але «колосок» руйнує уявлення про свою приналежність до подібних традицій, поставлений на голові в несподіваному для себе панк-стилі. Вам коли-небудь спадало на думку що «колосок» може виконувати роль ірокеза? А він  може, якщо сміливості вистригти справжній не вистачає, а заявити про свою несхожість так і тягне. Розділіть волосся на три рівні частини і плетiть «колосок» із середньої, центральної частини, поступово видiляючи косу, що підноситься над іншими волоссям. Це стильно, нетрадиційно і дуже сміливо. «Колосок» сьогодні може бути і таким, так що ймовірно незабаром ми зустрінемо його нові можливості.

Евгения Жиркина

Дивіться далі