Носаті знаменитості.

Що роблять носаті знаменитості, коли приходять до висновку, що їхній ніс занадто великий. Відвідують пластичного хірурга по ринопластиці. Носаті знаменитості, що змінили форму носа, не тільки стали привабливішими зовні, але і вдачливіше в кар'єрі.


Легендарна Мерилін Монро - одна з перших носатих знаменитостей, яка вдалася до допомоги пластичного хірурга. Зміна форми носа - один із секретів перетворення непоказної провінціалки Норми Джин в чудову Монро. 


Не так давно молода і приваблива актриса Скарлетт Йоханссон була володаркою досить великого носа. Після ринопластики її риси стали більш витонченими. При цьому актриса не втратила індивідуальності - це все ще її ніс, він усього лише став трохи меньше. 

Батько Дженніфер Еністон - грек, і до моменту статевого дозрівання актриса стала справжньою носатою знаменитістю. Пластика виправила ситуацію. 

У минулому році Еністон зробила ще одну операцію. Зараз актриса виступає проти пластичних операцій і каже, що змінювала ніс «за медичними показаннями». 

Популярність і любов публіки прийшли до Патрісії Каас на самому початку співочої кар'єри. Неповторний, трохи хрипкий голос і чуттєві композиції у сто крат відшкодовували будь-які недоліки її зовнішності. Не так давно вона зважилася на ринопластику. Безперечно, витончений носик додав Патрісії Каас чарівності і, за її словами, впевненості у своїй красі. Виглядає природно і зовсім не применшує індивідуальності співачки. 

До ринопластики Холлі Беррі була однією з безлічі симпатичних актрис. Зробивши операцію, вона перетворилася на яскраву, надзвичайну красуню. 

До речі, зменшення носа - найпопулярніша пластична операція у  знаменитостей афроамериканського походження. 

Як сильно змінили численні операції обличча Данні Міноуг, сестри відомої австралійської співачки Кайлі Міноуг. 

Округле обличчя Дані перетворилося в худе. Колись широкий і досить довгий ніс став маленьким з яскраво вираженою лінією перенісся. Імплантати в щоки, вилиці і підборіддя витягли обличчя цієї знаменитості. 

Розкішна Дрю Беррімор також не упустила шансу лягти під ніж пластичного хірурга і зробила собі ринопластику. 

«Старий» ніс актриси був схожий на посудину з вузькою шийкою і широким дном. Тепер же це витончений контур, маленькі витончені крила носа. Новий носик Беррімор гармонійно вписався в параметри її зовнішності. 


Не обійшла стороною пластичних хірургів і Демі Мур. Причому, судячи за старими фотографіями актриса вдалася до ринопластики вже не в юному віці. Від чого ніс актриси набув більш витончений вид. 

Ринопластику випробувала на собі і співачка Аліша Кіш. 

Взагалі, носаті знаменитості вражають. Тут і Камерон Діас і навіть іспанська принцеса Летиція. Прес-служба королівського палацу повідомляє, що її високість робила операцію за лікарськими приписами: носова перегородка була викривлена і заважала дихати.


Жіночі Штучки з сайту: Raut.ru

Дивіться далі