Як вибрати купальник

Настала пора активного пляжного відпочинку, і насущним стає питання придбання купальника. Щоб правильно вибрати купальник, потрібно знати деякі правила поєднання типів фігур і моделей купальників, а також уважно вивчати вміст етикетки - дані про матеріал купальників теж важливі.

Моделі купальників

Широка талія. Чимало жінок незадоволені своєю талією. 

Щоб візуально звузити талію і підкреслити стрункість фігури, слід віддати перевагу купальникам, прісборенним з одного боку, зі складками поперек живота або бічними вставками з тканини іншого кольору і матеріалу. 


Все це здатне відвернути увагу від проблемної зони. Збірки в потрібних місцях здатні на дива - талія буде виглядати помітно тонше, а все зайве буде добре приховано. 

Широкі стегна. Тут як ніколи необхідний чорний колір - він стрункий, а якщо при цьому верх буде  яскравого кольору, то це ще більше візуально зіграє на зменшення талії. 


Уникайте купальників з обробкою по лінії стегон і тих, які впиваються в сідниці (вам достатньо, щоб вони просто були закриті). 

Великі груди. Щоб відвернути увагу від грудей, необхідно візуально звузити їх. 

Наприклад, горизонтальні смужки над або внизу самої об'ємної лінії грудей цілком здатні перемкнути увагу з самих грудей на смужки. 


Однотонний, світлий купальник з тканини з шорсткою фактурою або купальник, прикрашений збірками, також може відвернути увагу від грудей. 

Високо розташована горловина і квадратний виріз сховає лінію посередині грудей. 

І найважливіше - купальник повинен добре підтримувати груди. 

Високе зрiст. Якщо ви постійно осмикуєnt звичайні купальники, тому що вони занадто короткі, спробуйте моделі марок, що пропонують купальники для високого росту, вони мають додаткову довжину в середині. 


Зробити тіло «коротше» вам допоможуть горизонтальні смужки, що йдуть через живiт.

Маленькi груди. Як правило, випускаються купальники push up або з м'якими трикутними чашечками. 

Зав'язки за шию в таких моделях підкреслять пружність шкіри створять природний ефект високих повних грудей. 


Такі купальники виглядають чудово і будуть доречні як з яскравим малюнком, так і однотонні. 

Часто купальники для маленьких грудей прикрашені плісе або гофре, що також дає додатковий візуальний ефект обсягу. 

Маленький зріст. Купальник з вертикальними смужками здатний вирішити цю проблему значною мірою. 

Також високі вирізи в нижній частині купальника можуть візуально подовжити ваші ноги. Матеріал 

У дужках дані скорочення, якими матеріал позначаться на етикетці. 

Поліестер (PES) 

Дешевий матеріал для економічних моделей. Не дуже довговічний і довго сохне, зате не вигорає на сонцi.


Еластін (LY) і лайкра (EL) 

Ці синтетичні волокна є майже в кожному купальнику. Дозволяють купальнику не розтягуватися й швидко висихати. Зміст лайкри при цьому не повинен перевищувати 5-10%, інакше така тканина буде погано дихати. 

Нейлон (NY) 

Нейлоновi купальники міцніше лайкрові і еластанових, вони добре підтягують фігуру, витримують температуру води 30-35 С, однак швидко вигоряють на сонці. 

Тактель (TAC) 

Добре дихає, миттєво висихає (навіть в тіні) і приємний на дотик трикотажний матеріал з додаванням лайкри. 

Мікрофібра (MF) 

Це полотно миттєво пропускає повітря і вмить сохне. До того ж мікрофібра багатолика, і сучасні дизайнери легко перетворюють її на подобу шкіри, старовинного оксамиту або гобелена. 

Поліамід (PA) 

Ця тканина використовується в дорогих дизайнерських моделях. Вона виглядає ефектніше, ніж тактель або фібра, блищить, відмінно драпірується і тримає складні форми, при цьому зберігає всі кращі якості купальних тканин - швидко сохне і підтягує контури тіла.

Дивіться далі