Літні сумки: саквояж, хобо, мішок, клатч....

Будь-яка жінка прагне бути не просто модною, але стильною, адже саме стиль відображає її внутрішній світ і індивідуальність. При створенні стильного образу важливий кожен штрих, кожна деталь. Ось чому жінки так серйозно підходять до вибору всіляких аксесуарів, в тому числі, сумок.

Для армії модниць настав час вирушити на пошуки своїх незрівнянних «трофеїв». Однак перед початком операції «Сумка» буде не зайвим отримати віртуальну консультацію професіоналів. 

Отже, що приготували нам на це літо дизайнери? Сумки якого формату будуть особливо актуальні в цьому сезоні? 

Сумка-Саквояж 

Пам'ятаете ексцентричну няню Мері Поппінс з дитячої казки Астрід Лінгред? Ось хто розумівся на стилі і в сумках! Чого тільки не було в її сумці: і накрохмалений білий фартух, і сім фланелевих нічних сорочок, і туалетні приналежності, і навіть парасолька. Якщо б сьогодні східний вітер знову приніс цю даму, в її руках неодмінно була б сумка-саквояж. 


У цьому році дизайнери тяжіють до шкіри рептилій: крокодила, змії або пітона, а також до класичної шкірі. Місткі сумки стриманих тонів щедро представлені в колекції від Valentino. Втім, про них не скажеш: «нудні», оскільки різні декоративні елементи вдало оживляють бежеві та сірі кольори, в яких виконані ці моделі. 

Сумка-хобо 

Сумку-хобо можна вважати далекою родичкою сумки-валізи. Так само містка, але більш демократична за формою. 


Сумка-мішок 

Такі сумки просто виливають хуліганський, авантюрний флер. Ті, хто молодий не тільки роками, а й душею не зможуть пройти мимо колекції Louis Vuitton. Яскраві, декоровані шнурочками, мотузочками, пензликами, ці сумки незамінні для жінок, що ведуть активний спосіб життя. 


Сумки-клатч 

Ось уже не одне покоління жінок стають прихильницями цих сумок. У цьому сезоні сумки-клатч приречені на успіх, адже  дизайнери виносять на суд модниць нові розкішні клатчі, рясно прикрашені стразами, бісером та перлами. Чимало захоплених поглядів дістанеться і на частку сумок в стилі «етно» з малюнками на тему флори і фауни. Любителькам епатажу варто придивитися до клатч у стилі «поп-арт». У їх оздобленні сусідять, на перший погляд, несумісні матеріали. 

Літо склоняє до морського відпочинку, подорожей, пікнікiв. Легкі наряди вимагають легких сумок. 

В'язанні літні сумки 

Модні будинки зі світовим ім'ям внесли свою лепту у створення літнього образу сучасної жінки. Chanel і Dolce&Gabbana представляють своє бачення в'язаних сумок. Схоже, безпрограшне поєднання кольорів - класичні чорний або білий у комбінації з елементами червоного або золотого. Модельєри Dolce & Gabbana експериментують не тільки з кольором, але і з матеріалом сумок. 


У їх колекції гармонійно вплетені вставки з такою популярною в цьому сезоні шкіри рептилій. При цьому ажурна велика в'язка надає їх моделями літнюлегкість. 

Пляжні сумки

Мабуть, єдине правило при виборі пляжної сумки - колірна гамма сумки повинна поєднуватися з колірною гамою купальника і парео. Відносно форми і матеріалу жінка обмежена лише своїм смаком і фантазією. Пляжні сумки можуть бути з щільної тканини, пластику або шкіри. 


Не менш популярні плетені і льняні сумки. Багато жінок підходять до питання придбання пляжної сумки з практичної точки зору і вибирають моделі з більш довговічних матеріалів. Наприклад, довго прослужить сумка з щільної тканини з шкіряними ручками і дном. Багато магазинів пропонують сумки, прикрашені яскравими аплікаціями або принтами. 

Підводячи підсумок, залишається сказати лише одне - не нехтуйте дрібницями, адже з дрібниць складається досконалість.

Марина Русинова

Дивіться далі