Модні кольорові весільні сукні

Останнім часом все частіше і частіше замість білої весільної сукні наречені обирають кольорові яскраві моделі. Виглядають вони також незрівнянно, урочисто і дуже жіночно. Звичайно, біле плаття все також популярне і поза конкуренцією, але і кольорові йому не поступаються.
Ця тенденція, здається не збирається здаватися, що підтверджують останні колекції весільних нарядів на відомих подіумах світу. Вінчальні плаття рожевого, червоного, жовтого, блакитного, кремового, розкішного і витонченого кольору шампанського, слонової кістки і крему брюле в цьому сезоні, як і попередніх, ультра модні та актуальні. 


Червона весільна сукня виглядає дуже ефектно і яскраво, і що вже казати, зовсім святково. У деяких країнах, наприклад, в Індії, традиційний весільний наряд нареченої саме червоного кольору - кольору життя, любові, краси і благоденства. Дуже красиво і розкішно виглядає червоно-білий варіант. Контрастні кольори добре поєднуються між собою і створюють яскравий дует. Можна також використовувати невеликі червоні деталі до білого весільного плаття, як то квіти, мережива або вишивка. 


Рожева весільна сукня - виглядає дуже ніжно, жіночно і чуттєво, для юної романтичної нареченої найкращий варіант. Головне підібрати потрібний відтінок і не переборщити з кольором. Інакше рожевий може втратити свою чарівність перетворитися на нав'язливий приторний. Нам здається, що дуже красиво і благородно виглядає світло рожевий, чистий, наївний, і рожевий відтінку чайної троянди. Блакитні і сині весільні сукні, а також біле плаття доповнене деталями блакитного кольору - розкішний варіант. Прозорий блакитний колір дуже освіжає і молодить. Особливо добре підійде це плаття блондинкам зі світлою шкірою, голубими і сірими очима. Блакитний - колір юності, свіжості, нових надій і щастя, як запевняють психологи, так що брати шлюб в блакитній весільній сукні - прекрасний вибір.


Дивіться далі