Асиметричні стрижки - мода для найсміливіших (ФОТО)

Симетрія не властива природі. Неспівпадання, розходження, неможливість копіювання - ось що породжує істинний стиль і дійсно неповторну чарівність. Тому асиметрична стрижка залишається одним з кращих способів самовираження і залучення уваги: примхливі і фантазійні лінії зачіски, прядки різної довжини, несподівані деталі відразу дадуть оточуючим зрозуміти, що вони мають справу з яскравою індивідуальністю. Ми підібрали фото найбільш актуальних асиметричних стрижок з останніх коллекцій.

Кому підходять асиметричні стрижки? 

Вдала асиметрична стрижка може стати справжнім порятунком у двох, здавалося б, прямо протилежних ситуаціях: якщо ваше волосся занадто тонке і "пласке", або навпаки - надто густе і грубе. 

У першому випадку майстер порекомендує вам асиметричну стрижку, що надає об'єм - швидше за все, він вибере шарувату техніку обробки волосся, що "підніме" проблемні ділянки і візуально зробить волосся більш пишним. Закріпити успіх допоможе грамотно виконане колорування. Майстерно підібрані кілька різних відтінків одного кольору здатні творити справжні дива, перетворюючи те, з чого ледве виходив мишачий хвостик, в левову гриву! 

Рекомендуємо переглянути: Вечірні зачіски (фото). Торжество розкішного волосся

Володаркам занадто густої шевелюри асиметричні стрижки дозволяють позбутися від надлишків "багатства" і полегшити догляд за волоссям і укладання. Ті, чиє волосся від природи товсте, знають, як важко змусити їх виглядати акуратно. Асиметрична стрижка вирішує ці проблеми. Залежно від смаків і способу життя ви можете вибрати поєднання зрізаного "нанівець", практично збритих ділянок з більш довгими, або ж грунтовну філіровку, що зберігає довжину, але прибирає об'єм волосся. 

Важко погодитися з поширеною думкою про те, що асиметричні стрижки підходять тільки дуже молодим дівчатам, неформалкам або тусовщицям. Ці стрижки завжди виглядають свіжо і стильно, але ж це не означає, що будь-яка з нас, незалежно від віку та професії, не зможе підібрати щось для себе в їх арсеналі, скоріше навпаки. 

Асиметричні стрижки - фаворити дизайнерів зачісок, кожен сезон у колекціях з'являються все нові і нові ідеї, що обіграють різну довжину прядок: від дуже простих до самих хитромудрих. У цьому році в моду увійшли асиметричні стрижки стилі ретро: від форм, натхнених чоловічими зачісками першої третини минулого століття (густий чубчик, збрити віскі), до жіночних варіацій на тему 80-х (коротко спереду - довго ззаду). 


Асиметричні стрижки - цінний прийом, що допомагає гармонізувати риси і відвернути увагу від лицьової асиметрії (очі, що відрізняються за величиною, приховають довші з одного боку прядки, від великого носа відверне увагу діагональний чубчик і т.д.). З їх допомогою недоліки зовнішності можна перетворити на прикмету стилю - головне, щоб професіоналізм майстра-перукаря не підвів. 

У будь-якому випадку величезну роль в оформленні асиметричної стрижки грають забарвлення і укладання. З їх допомогою можна одну і ту ж зачіску перетворити на шедевр авангарду або частину повсякденного іміджу. У цій мінливості - основна привабливість і перевага асиметричних стрижок. 

Асиметричні стрижки для короткого волосся 


Коротке волосся у жінок давно перестало бути викликом, але якщо вас тягне стати втіленням абсолютного стилю - зробіть коротку асиметричну стрижку. Невелика довжина волосся провокує майстра-перукаря звертатися до радикальних ліній і форм, тому на коротких шевелюрах асиметрія виглядає особливо ефектно. Крім того, ви можете спробувати самі сміливі варіанти забарвлення: коротке волосся не буде сильно пошкоджене і швидко відростає. 

Мінуси короткої стрижки: швидко втрачає форму, що, втім, може стати і плюсом у тому випадку, якщо експеримент вас швидко втомив. 


Асиметричні стрижки на базі зачіски боб 

Мабуть, найбільш гламурна і поширена сьогодні варіація на тему асиметрії. З тих пір, як Вікторія Бекхем повернула в моду А-подібний боб, мало хто встояв перед спокусою приміряти цю зачіску з короткою потилицею і подовженими "кутами". Не менш популярними стали асиметричні чубчики і боб, що розрізняються по довжині з двох сторін обличча, а також окремі довгі пасма-коси. Найбільш привабливо асиметричний боб виглядає на володарках прямого гладкого волосся, що дозволяє створити чіткі геометричні лінії. 

Найближча родичка бобу -  стрижка піксi - відмінно виглядає в асиметричному razor-cut варіанті (цю техніку відрізняє "рваний" край і шорстка структура, що досягається за допомогою використання спеціальної бритви). Це відмінна асиметрична стрижка для самих жарких днів - вона виглядає грайливо, вимагає мінімального укладання i довго не втрачає вигляд. 

Асиметричні стрижки для довгого волосся 

Такі стрижки створені для тих, хто хоче спробувати щось новеньке, але не готовий розлучатися з довжиною волосся. Любительки помірності поекспериментуйте з чубком і прядками у обличча, а радикальна асиметрична стрижка збереже спогад про те, що  у вас була коса нижче пояса - навіть якщо зробити це чисто номінально, залишивши буквально пару прядок від колишньої пишноти. 

Украй популярні сьогодні асиметричні стрижки для довгого волосся, що імітують "подвійну зачіску" - ззаду зберігається основна довжина, а спереду волосся виглядає підстриженим під боб або зовсім коротко. Проявивши винахідливість в укладанні, ви зможете досить довго водити за ніс оточуючих - так, що вони не зможуть відповісти, якої ж довжини у вас волосся, навіть зустрічаючись з вами кожен день. 


Головна тенденція в сучасній моді на асиметричні стрижки для довгого волосся - емо-стиль. Його відмінними рисами є пишна верхня частина зачіски з укладеним на одну сторону чубком у поєднанні з довгими гладкими потиличними прядками. Асиметричні емо-стрижки виглядають дуже екстравагантно і сексуально, і, звичайно ж, зовсім необов'язково належати до субкультури, щоб приміряти таку зачіску.


Ольга Чернь

Дивіться далі