Плаття для офісу

Початок першого десятиліття XXI століття - це час народження Нової жінки - стильної, ділової, цілеспрямованої і самостійної. Стиль минулого зробив все можливе, щоб зрівняти жінку з чоловіком. З жорстокістю відкинула красуня нового часу всі атрибути жінки-предмета, об'єкта чоловічого марнославства і жадання.
Криноліни, турнюра, тугі корсети і довгі шлейфи - всі ці деталі дамського гардеробу залишилися в минулому. І все ж таки самий жіночний і звабливий предмет з дамського арсеналу залишається в платтяній шафі сучасної жінки. Мова йде, звичайно, про плаття - одяг, який підкреслить жіночність будь-якої бізнес-леді. 

Плаття для офісу: формуємо гардероб 

Створити свій власний діловий стиль здатна кожна жінка, яка серйозно займається кар'єрою в офісі. Зовнішній вигляд - це теж велика робота, яку просто необхідно виконати, щоб стати успішною. Будь-яка робота пов'язана з емоціями. Так ось, найкращий антидепресант і психоаналітик в будь-якій ситуації - це плаття! Тому в будь-якому випадку добре, коли такий одяг становить більшу частину ділового гардероба. 


Плаття для офісу поєднують в собі вишуканість, елегантність та офіційний стиль. У главу кута поставлена саме елегантність, що підкреслює розум і освіченість. Багато дизайнерів вважають за краще створювати для сучасної бізнес-леді сукні «інтелектуально» прості і дуже лаконічні. І надихають модельєрів сукні епохи 30-50-х років, які знову входять у моду. 

Знамените плаття-футляр - незмінний тренд і символ сексуальності, прославилося в 30-ті роки минулого сторіччя. Облягаючий силует, обов'язковий акцент на талії, довжина до коліна або трохи нижче - скромне, неймовірно стильне і в той же час офіційно-ділове, його знову одягають жінки у всьому світі. Класичне плаття-футляр не має рукавів, на місці коміра проста закруглена форма. Спочатку воно призначалося для вечора і коктейлю, сучасні ж жінки з задоволенням носять плаття-футляр, у тому числі на ділові зустрічі і в офіс. 


Плаття-футляр має прямий класичний крій, і не всі жінки віддадуть йому перевагу. На щастя, сьогодні бізнес-леді може вибрати і інші плаття для офісу. Вузьке в грудях і розкльошене донизу; прямий силует, нижня частина з дрібними защипами; плаття з запахом у стилі сафарі - безліч зимових і літніх варіантів. Головне - це дотримувати потрібну довжину, закриту зону грудей, строгість і стиль. 

Для офісних суконь дуже важливі кольори та відтінки. Світло-коричневий, сірий, чорний, синій, зелений і червоний - основна колірна гамма для ділових жіночих костюмів. Влітку - перевагу білому і квітам слонової кістки і шампанського. Обов'язкова умова - бізнес-плаття має бути однотонним. Змішання двох кольорів і більше неприпустимі. 


Тканина, з якої зшиті плаття для офісу різна, від вовни до шовку. Що стосується прикрас, то чудово виглядають перли, тільки потрібно постаратися і підібрати  до тону шкіри (наприклад, жовтуватий відтінок перлів найкраще виглядає на смаглявiй шкірі). 

Плечі і груди завжди доречно підкреслити брошкою. Крім того, що це надзвичайно красива прикраса, брошка дуже статусна річ. Завжди слід пам'ятати, що в деталях важлива продуманість. Прикрас не повинно бути багато. Або нитка перлів, або не дуже великі сережки і невелике кільце. Безумовно, якщо жінка займає в компанії великий пост, тоді вона може носити прикраси більш дорогі. 

Незалежно від вибору плаття для виходу на роботу, слід виглядати так, щоб підкреслити ділові та професійні якості, а не зовнішність. Треба стежити за своєю мовою, намагатися добре викладати свої думки, бути приємною і розумною. Для успішної кар'єри вкрай необхідно, щоб все було акуратно, стильно і ретельно продумано - від зачіски до вашої особистої візитної картки.

Шувалова Евгения

Жіночі Штучки з сайту:  JustLady.Ru

Дивіться далі