Літні пляжні плаття фото


Плаття для пляжу має бути легким, повітряним і сексуальним. Хвилясті тканини, яскраві прінти і спокусливі розрізи - в цьому вбранні відчуваєш себе ніжною, чуттєвою і бажаною. Які плаття в моді цього літа?


Топ-тренди сезону - прозорі тканини, романтичні квіти, хижі принти, стиль мілітарі та морська смужка. Всі вони знайшли відображення і в пляжних колекціях. На подіумах нині панує абсолютна жіночність - рюші, волани, волани та мереживо. Досить актуальні пляжні плаття ніжних пастельних, акварельних відтінків. Але це не означає табу на яскравість. На тлі пастельної гами флуоресцентні відтінки - яскраво-зелений, рожевий, бірюзовий, лимонний - виглядають особливо привабливо. 

Цього літа дизайнери пропонують надягати на пляж і ексцентричні сукні зі складними кольоровими принтами з ефектом 3D. Основні кольори - білий, бузковий, жовтий, зелений і бірюзовий. Модельєри активно підтримали та пасторальну тему. Цього літа модниці будуть красуватися в літніх платтях а-ля пастушка з ніжними дівочими воланами і візерунком в дрібну квіточку. Таке плаття буде цілком зручно носити і як пляжний одяг.


Жіночі Штучки з сайту: Beauty-guru.ru

Дивіться далі