Модні зачіски: вітер в голові! Наймодніші стрижки з фото

Актуальні тренди в моді на зачіски, змішав разом ретро, футуризм і навіть стилізоване неряшество, лише на перший погляд здаються суперечливими. Їх основне призначення - показати, яку величезну  кількість укладок допускає будь-яка класична стрижка, носіти боб або довге волосся.

Рекомендуємо переглянути: Вечірні зачіски (фото).

Встановлюючи певні рамки, модні зачіски у дійсності перуть всі межі: і уклавшись волосина до волосинки, і давши шаленому вітру розтрiпати шевелюру, ви залишитеся на вістрі стилю. Тому головне завдання модниці - створити цілісний образ, що відповідає світовідчуттю і настрою. І модна зачіска помічниця, а не самоціль в цій відповідальній справі. Представляємо найбільш цікаві експонати з останніх перукарських колекцій і модних показів - для вашого натхнення!

Модні зачіски: інопланетний гість 

Робо-шик і футуризм - одні з основних трендів в модних колекціях. Чіткі графічні лінії, ніби прокреслені пером педанта-конструктора, всілякі кути і скоси: вони як не можна краще поєднуються з блискучими шатами химерного крою, надаючи вигляду строгість і неприступність. Здається, що ці модні зачіски однаково підходять і жінкам, і чоловікам. Ну тобто не всім, звичайно, чоловікам, а, приміром, тим, хто знімається в серіалі «Зоряний шлях».

Як зробити: скористайтеся розгладжучою сироваткою та прасками для волосся. 
Модні зачіски: бджолиний вулик? 

«Big hair» - саме так називається цей трохи химерний, але, безперечно, сексуальний тренд. Пріснопам'ятна екстравагантна співачка Емі Вайнхаус злегка зіпсувала репутацію класичному  поєднанню начісування зі стрілками, але, як відомо, дивлячись яке начісування і дивлячись які стрілки. У перукарських колекціях «вулик» на голові прийняв цілком привабливі форми.

Як зробити: щоб «вулик» був щільним і не завалився в самий невідповідний момент, заховайте всередину зачіски поролонову подушечку під колір волосся і заколіть шпильками. 
Модні зачіски: грива лева? 

Основна суперниця вулика по частині обсягу - нескінченно жіночна левова грива. Чим пишніше буде укладене ваше волосся, тим більшу користь принесе це вашому іміджу! І не забудьте поекспериментувати з проділом. Зверніть увагу на укладання стрижки боб - вони надають її класичному стилю зовсім нове дихання.


Як зробити: Великі бігуді або велика кругла щітка з щетиною, начісування,  фіксуючий засіб для обсягу на прикореневій частині волосся.


Модні зачіски: ходи растрепою!

Саме таку пораду нашіптує нам мода на зачіски. І шкідливою назвати її ніяк не можна, адже все не так просто. Якби для створення правильного afterbed look достатньо було встати з ліжка, розчесати п'ятірнею і відправитися у своїх справах! Ні, справжня недбалість вимагає роботи над собою, і, головне, своїм волоссям.

Розпатлані зачіски особливо актуальні для весни і літа - вони настроюють на безтурботний романтично-відпускний лад. Ця мода на зачіски припаде до душі власницям кучерявих головок, але не тільки - модниці з прямим волоссям можуть скористатися феном з дифузором.

Як зробити: почніть з шампуню і кондиціонера для обсягу, продовжите не переобтяжуючим волосся засобом для укладки, потім розставте акценти, пальцями виділяючи прядки.Модні зачіски: ненав'язлива чарівність ретро 

Лінія пам'ятного по маминим молодим фотографіям «сессона», рок-н-рольні коки, А-подібний боб з чіткими кутами, що лягає на скули - все це наше миле позавчора! Основне джерело натхнення - нью-вейв 80-х, а й більш ранні шедеври тільки вітаються.
Подумати тільки, колись так ходили всі до одного ...

Як зробити: переглянути сімейний альбом, надихнутися. Модні зачіски: медхен-гретхен 

Яка дівчина обійдеться без кісок? Модні покази побалували нас прямо-таки нескінченною низкою бубликів, віночків, колосків, французьких кіс ... Дизайнери заплітали волосся самим несподіваним чином, пудрили, зав'язували вовняними нитками і шматками мережив, словом, не відмовляли собі ні в чому!

Як зробити: просто заплетайте собі косу - будь-яку, яку вмієте, або яка вийде. 


Ольга Чернь

Дивіться далі