Червона сукня - 20 стильних моделей і фасонів, фото

Червона сукня - вечірня або на кожний день, офісна ділова, літня легка або пляжний сарафан - це завжди свято, яскраве, помітне і збудливе. Жінку в такій сукні неможливо залишити без уваги і не обернутися їй у слід. А якщо сукня підібрана зі смаком - правильний хороший крій, цікавий фасон і стильні деталі - успіх, увагу і заздрісні погляди вам гарантовані, де б ви не з'явилися.

Червоний, у більшості своїх відтінків - яскравому червоному, малиновому, винному, гранатовому, рубіновому - завжди розкішний i респектабельний. Він збуджує, пробуджує інстинкти, фантазію і бажання, це колір життя і краси. 

У розріз загальноприйнятій думці, що червоний йде далеко не всім, скажімо, що це не так - червоний чудово підходить, як брюнеткам і шатенкам, так і блондинкам. Головне - підібрати свій відтінок цього кольору, з урахуванням кольору шкіри та очей. 

Який відтінок підходить Вам 

Весняний цветотіп: помаранчево-червоний, жовтувато-червоний, вогненно-червоний, яскравий коралово-червоний, колір омара, світло-томатний, цегляно-червоний. 

Літній цветотіп: малиновий, приглушений вино-червоний, прозоро-яскраво-червоний, м'який блакитнувато-червоний. 

Осінній цветотіп: коричнево-червоний, колір іржі, гранатово-червоний. 

Зимовий цветотіп: яскравий блакитнувато-червоний, свіжий вино-червоний, колір бургундського вина з вираженим синім відливом, бордо, чистий червоний (без домішок). 

Що стосується фігури, то червоний не тільки не повнить, але навпаки здатний вигідно підкреслити достоїнства й зробити непомітними недоліки. Однак і в цьому випадку, щоб червоний «працював» на вас, потрібно правильно підібрати модель і фасон сукні. 
Пропонуємо вам 20 яскравих моделей чудової червоної сукні, а також 20 варіантів, як і з чим їх надіти і поєднувати.


Жіночі Штучки з сайту: Beauty-guru.ru

Дивіться далі