Топ 10 весільних суконь на Нью-Йоркському тижні моди 2011

Нелегко вибрати най-най весільні сукні, особливо якщо ти бачишиш таку кількість чудових нарядів. Але все-таки представляю Вам десять найбільш видатних весільних суконь на нью-йоркському тижні моди 2011. Думаю ви не залишитесь байдужими.

Краща сукня з коротким рукавом 


Це вбрання від Jenny Packham виглядає стримано і в той же час нестандартно завдяки срібним міні рукавам. Це безсумнівно плаття для нареченої, яка хоче виділятися. 

Краща сукня в деталях 


Ця сукня надто ідеальна, щоб її описувати словами. Усе в цій весільній сукні від Оскар де ла Рента кричить про майстерність і складність дизайну. Одне задоволення дивитися на сукню в русі. 

Краща сукня на одне плече 


Сукня від Кароліна Еррера  приголомшлива, завдяки ніжнiї лінії плеча, а також цікавiй комбінації тканин 

Краща сукня, вид зі спини 


Шик цього плаття в деталях з перлин, які доповнюють силует русалки, що виглядає приголомшливо ззаду. У цілому сукні від Badgley Michka знаходяться на вищому рівні весільного дизайну. 

Краще плаття з розрізом 


Це супер-сексуальне плаття для витончених наречених від Monique Lhuillier '. Довге, елегантно-просте вбрання, яке приховує всі крім частини ніжки нареченої. Безсумнівно підійде нареченим, які хочуть показати свої гарні ноги, і в той же час одягнути класичної довжини плаття. 

Краще плаття з поясом 


Прозорий верхній шар тканини і сірий пояс трансформують образ, створений дизайнером Angel Sanchez, в солодку мрію, яка ніжно обволікає фігуру нареченої. 

Краще маленьке біле плаття 


Іноді ти просто хочеш маленьке біле плаття, яке б ідеально сиділо на тобі, і не було отяжене додатковими деталями. Думаю, що сукня від Amsale ідеальний варіант, виглядає стильно і не претензійно. 

Краще маленьке романтичне біле плаття 


Маленька біла сукня від Marchesa's це зовсім інший напрямок, не дивлячись на свою святковість, вона виглядає легко і невагомо. Це вбрання з тих, що неодмінно викличе захват у публіки. 

Краща не біла сукня 


Як Вам відомо, не біла сукня, це останні модний тренд цього весільного сезону. І дизайнери запропонували безліч варіантів кольорів, але сіро-пурпурна сукні від Vera Wang завоювала найбільші симпатії. Дуже весільна та неймовірно гарна сукня. 

Краще класичне плаття 


Сукня від Lela Rose винятковий і витончений наряд. Це плаття буде схвалено як вашою бабусею, так і колегами по роботі. Виріз підкреслює лінію грудей, а тканина робить плаття багатим.

Дивіться далі