Рисова дієта для очищення організму


Один з варіантів очищення організму - рисовий сніданок, приготований за особливою методикою.
Існують різні ступені переробки рису, що вживається в їжу: з зовнішньою оболонкою, бурий або коричневий, очищений тільки від зовнішньої оболонки; шліфований, очищений від плодової оболонки і частково від зародка (на дотик він шорсткий); полірований з очищенням від оболонок ; подрібнений - зі збереженням фрагментів плодової оболонки і зародка. Рис перших двох варіантів являють собою збалансований продукт. У ньому містяться білок, крохмаль, сполуки калію, натрію, заліза, всі вітаміни групи В і деякі інші речовини. 

Усі страви краще готувати з цілісного бурого рису, але в продажу він буває рідко, тому можна готувати звичайний рис, додаючи в нього третину  підсушених пшеничних висівок. Це збагатить його відсутніми біологічно активними речовинами для якісного засвоєння.
Рисовий сніданок, приготований за методикою, яка описується далі - один із ефективних засобів очищення організму. Скористайтеся цим рецептом, і виведіть з організму непотрібні продукти обміну речовин.

Майже кожна хоч раз у житті брала таблетки активованого вугілля, здатного абсорбувати гази, токсичні речовини та отруйні продукти обміну. Однак його знешкоджуюча здатність недостатньо висока, особливо в тій дозі, яку зазвичай рекомендують - по дві таблетки три-чотири рази на день. Сучасні абсорбенти не так ефективні, скільки дороги.

Рисова дієта полягає в тому, що ви протягом деякого часу їсте на сніданок вимочений рис і обмежуєте загальне споживання кухонної солі. Це чудовий засіб для очищення організму від різних відкладень у судинах, суглобах і тканинах. Сприяє виведенню токсинів, покращує обмін речовин. Допомагає нормалізувати вагу, як повним людям, так і виснаженим. Зменшує набряки, полегшує роботу печінки і нирок. Попередньо з рису вимивається компонент, який утворює слиз в організмі, рис стає пористим і легко абсорбує в собі мікроорганізми, надлишок холестерину, слизу, жовчі і т.п.
Для рисового сніданку потрібно приготувати чотири невеликі скляні баночки або склянки. На кожній баночці бажано проставити номер маркером. Найкраще підходить бурий рис. Якщо дістати такий не вийде, беріть, який є. Непоганих результатів можна досягти і за звичайним рафінованим рисом.

Отже, що треба робити.

Вранці першого дня в першу баночку насипають дві-три столові ложки заздалегідь промитого рису банку і заливають холодною водою. Банку прикрийте, але не дуже щільно. На другий день рис із перших баночки промивають і заливають свіжою водою. Беруть другу, насипають туди дві-три столові ложки свіжого рису, заливають водою і ставлять поруч із першим. На третій день промивають рис з обох банок, міняють воду, заповнюють третю баночку. На четвертий - промивають рис із перших трьох і заповнюють четверту. Вранці п'ятого дня починаєте рисові сніданки.
Берете вміст першої баночки, промиваєте, варите та їсте без солі, цукру та олії. Можна просто залити гарячою водою і почекати хвилин 10 - він буде готовий. У спорожнілу баночку засипаєте нову порцію рису, і ставите його в кінець черги - за останньою. Кожен день ви снідаєте рисом, щодня міняєте баночки. Процес повинен займати не менше двох тижнів, можна навіть більше.  

Рис має бути замочений 4 дні.
Варять рис зовсім недовго - в невеликiй кiлькостi води, повинна вийти звичайна рідка каша. Деякі їдять сирий рис, він цілком їстівний після чотирьох днів замочування. До того ж сириї рис має глистогінну дією.
Весь сніданок повинен складатися з однієї рисової каші. Нічого більше. За двадцять-тридцять хвилин до сніданку випиваєте склянку води або трав'яного чаю.
І найголовніше - після сніданку четыре години не можна ні їсти, ні пити. Через дві-три години може розігратися звірячий апетит, але не можна зробити навіть ковтка води. Через чотири години можна нормально пообідати. На обід і вечерю можна їсти все, виключивши лише кухонну сіль і до мінімуму обмеживши кисле і гостре. Алкоголь вживати теж не можна. 

Звичайно, повністю виключити в харчуванні сіль не вдасться, адже її містять багато продуктів. Але чим менше ви будете їсти солі, тим ефективніше буде очищення. Протипоказань до рисових сніданкiв немає.

Є більш проста методика приготування рису. Беруть кілограм рису, кладуть у каструлю, заливають водою і щодня протягом двадцяти хвилин промивають водою. Повторюють цю процедуру до тих пір, поки вода при промиванні не перестане мутнiти, зазвичай близько тижня. Потім рис просушують і прибирають в паперовий пакет. На сніданок беруть порціями. На одну столову ложку рису додають чайну ложку пшеничних висівок і варять  близько 10 хвилин періодично помішуючи. Можна просто залити кип'яченою водою і залишити на 20 хвилин.
Ось і все. Курс рисової дієти можна влаштовувати раз на рік.

Ольга Пашнина

Дивіться далі